ارسال پست

ما این امکان را فراهم کرده ایم که شما __ بدون نیاز به لاگین و حتی بدون اینکه کاربر سایت باشید یا اصولا به سایت دسترسی داشته باشید __ بتوانید مطلبتان را مانند یک کاربر پست کنید. دقت کنید منظور فقط این راه پیش پا افتاده نیست که شما یک نوشته را برای کاربری بفرستید و او آن را برای شما منتشر کند، بلکه اینکه شما میتوانید خودتان یک پست (چند رسانه ای) شامل مختصاتی مانند دسته ها، برچسبها و غیره طراحی کنید و این پست (تحت شرایطی) به صورت خودکار مانند پستهای کاربری که به ابزارهای سایت دسترسی دارد منتشر میشود.

برای این منظور دو راه وجود دارند: ارسال پست با ایمیل، و درج پست در یک فرم.

ارسال پست با ایمیل:

در موارد «ویژه» این امکان فراهم است که شما مطالبتان را (با نشانی های ایمیل مختص خودتان) ارسال کنید و آنها به صورت خودکار (تحت شرایطی حتی بدون بازبینی) منتشر شوند. البته استفاده از این امکان نیاز به هماهنگی با دست اندرکاران سایت و همچنین (برای طراحی پست) به راهنمایی فنی دارد، اگر جدا بر این باورید که استفاده از این امکان در مورد شما موجه است میتوانید با ما تماس بگیرید.

درج پست در فرم:

با استفاده از فرم زیر شما میتوانید مطلب خود را برای ما ارسال کنید. انتشار این پستها پس از بازبینی توسط سردبیران وبسایت انجام میشود، و ممکن است لازم شود نکاتی را با شما در میان بگذارند، یا اینکه به دلایل دیگر انتشار مطلب ابتدا پس از هماهنگی با شما انجام گیرد. به این دلیل یک نشانی ایمیل هم درخواست شده است، این نشانی منتشر نخواهد شد.

سایر مندرجات فرم منتشر میشوند، و چینش آنها مانند سایر پستها در این تارنما خواهد بود. بویژه ارائه یک تصویر شاخص (که در صدر مطلب و همچنین در فهرستها درج میشود) به نمایش بهتر مطلب کمک میکند؛ چنانچه شما تصویری ارائه ندهید یک تصویر پیشفرض (لوگوی سایت یا یک تصویر مربوط به دسته هایی که انتخاب کرده اید) درج خواهد شد.

لطفا فیلدهای مورد نیاز را تکمیل کنید.

بازنشانی فرم