ثبت نام

چنانچه شما تصمیم گرفته اید که به عنوان کاربر به ما بپیوندید میتوانید از فرم پایین صفحه استفاده کنید؛ لطفا ابتدا راهنمایی زیر را با دقت بخوانید.

راهنمایی برای ثبت نام:

اگر مایلید شناخته نشوید نه در این فرم و نه بعدا در سایت اطلاعات شخصی ارائه ندهید.
در خانه «نام» یک نام کاربری مستعار وارد کنید ( یک واژه و ترجیحا با حروف انگلیسی). ثبت نام شما با همین نام و دقیقا با همان نگارشی که درج کرده اید انجام خواهد شد، و این نام کاربری تغییر پذیر نیست، ولی نامی که شما در سایت با آن دیده میشوید را میتوانید بعد از ورود به سایت هر زمان خودتان تغییر بدهید.
در خانه «آدرس ایمیل» یک نشانی ایمیل معتبر ارائه بدهید. از این نشانی هم برای دریافت تایید ثبت نام (و رمز ورود) شما و هم بعدا در سیستم پیام رسانی سایت استفاده میشود. قویا توصیه میکنیم از یک ایمیل امن و بی نیاز به ثبت مشخصات حقیقی شما (مانند پروتون میل) استفاده کنید. این آدرس را هم میتوانید بعد از ورود به سایت هر زمان خودتان تغییر بدهید.
در خانه «موضوع» لطفا گزینه «درخواست ثبت نام» را انتخاب کنید.
خانه «پیام» اختیاری است، فقط در صورتی که میخواهید نکته ای را در رابطه با ثبت نامتان با ما در میان بگذارید میتوانید از آن استفاده کنید.

با گزینه «ارسال» این اطلاعات برای ما فرستاده میشوند، و به جای فرم یک تاییدیه دریافت پیام ظاهر میشود.

ما درخواستهای ثبت نام را تک تک بررسی میکنیم. چنانچه این درخواست بدون هماهنگی قبلی با گردانندگان صورت پذیرفته باشد ممکن است با شما (از طریق آدرس ایمیلی که ارائه داده اید) تماس بگیریم تا موضوع را روشن تر کنیم.

پس از اینکه ثبت نام شما انجام شد یک ایمیل با مشخصات زیر به صورت خودکار برای شما ارسال میشود (به پوشه «اسپم» هم نگاهی بیندازید):

فرستنده: e……@mashrooteh.com

موضوع : جزئیات ورود [مشروطه]

تا زمانی که شما این ایمیل را دریافت نکرده اید نمیتوانید وارد سایت شوید.در این ایمیل نام کاربری شما درج شده است، و با استفاده از لینک اول در این ایمیل شما میتوانید رمز ورودتان را (که خودکار ایجاد شده) مشاهده کنید و در صورت تمایل تغییر بدهید.برای ورود به سایت باید همین نام کاربری (یا به جای آن همین آدرس ایمیلتان) و رمز ورود را وارد کنید. این رمز را هم میتوانید بعد از ورود به سایت هر زمان خودتان تغییر بدهید.

فرم ثبت نام :