نمایندگان طویله شورای اسلامی : اجازه نمی‌دهیم اشتباه «یک عضو خانواده» باعث سوءاستفاده دشمنان شود!

نمایندگان طویله شورای اسلامی خامنه ای در بیانیه‌ای درباره سرنگون شدن هواپیمای مسافربری با پدافند سپاه اعلام کردند “اجازه نمی‌دهیم اشتباه یک عضو خانواده باعث سوءاستفاده دشمنان شود.”

در این بیانیه که بعد از جلسه غیرعلنی با حسین سلامی، فرمانده سپاه در مجلس خوانده شد، از “خضوع و تکریم” و “عمق صداقت” آقای سلامی قدردانی شده و به آمریکا هشدار داده شده است.

به گزارش ایرنا در این بیانیه درباره سرنگون شدن هواپیمای خطوط هوایی اوکراین آمده است: “اجازه نمی‌دهیم اشتباه یک عضو خانواده باعث سوءاستفاده دشمنان گردد. ما نمایندگان مجلس بدین وسیله حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد انقلابی و برنامه‌ها و اقدامات این سازمان در پشتیبانی و حمایت از مردم و نظام اعلام می‌داریم.”

خوبی این اتفاق ها در این است که پس از این فقط مزدوران مواجب بگیری چو‌علیز و مسعود بهنود میتوانند مردم را به شرکت در انتخابات و امید داشتن به اصلاحات ناشدنی دعوت کنند.

هر چه جلو‌تر برویم میبینید تفاوتی بین خاتمی و‌خامنه ای نیست و این ما بودیم که توهم داشتیم. نظام یعنی اصلاح طلب + اصول گرا، این حقیقت تلخ را دریابیم، راه درست را هم پیدا خواهیم کرد.

رژیم در سراشیبی سقوط افتاده است. قطار انقلاب همانند قطاری فرسوده و ترمز بریده ای است که هم جان راننده و مسافرانش در خطر است و هم جان کسانی که در مسیرش در حال عبور هستند.

تا ایستگاه آخر و‌ از ریل خارج شدن این قطار فرسوده راه درازی نمانده است. تظاهرات های مهندسی شده ای چو تشییع جنازه سردار کودک کش سلیمانی شاید برای چند روز افکار عمومی را از ابرچالش هایی که ملت ایران دچارش شده است دور کند اما پس از چند روز حقایق تلخ و مصیبت باری چو سقوط به هواپیما و از آن بدتر دروغگویی مسئولان چو سیلی سخت بر گوش ملت میخورد و مردم میفهمند معنای انتقام سخت چیست!

هرگونه مماشات با این نظام خیانت ملی محسوب میشود. تنها راه رهایی ملت از این منجلاب سرنگونی کامل این نظام پوسیده است. اصلاح طلب و اصول گرا و سپاهی و هنرمند دولتی و شکنجه گر همه و همه یک ماموریت دارند که فرازی از وصیت نامه خمینی است:

*حفظ نظام اوجب واجبات است*


به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها