۷ درخواست مشخص شاهزاده از ایرانیان خارج از کشور

شاهزاده رضا پهلوی در پیام اخیر خودشان از ایرانیان خارج از کشور خواسته اند که نه فقط با قلب و زبان بلکه در عمل هم یار و یاور هموطنان داخل کشور باشند و مشخصا درخواست های زیر را مطرح فرموده اند:


۱- در شبکه های اجتماعی صدای ملت ایران را به زبانهای دیگر بازتاب دهید. تصاویر و ویدئو های اعتراضات را به زبان محل کشور اقامت تان زیرنویس کنید و به اشتراک بگذارید.
۲- به رسانه ها و همینطور مقامات کشور محل زندگی تان -از اعضای دولت تا قانون گذاران- ایمیل و تلفن بزنید و از خواست ملت ایران برای رسیدن به آزادی و دموکراسی آگاهشان کنید و از آنان بخواهید از اعتراضات مردم ایران پشتیبانی کنند.
۳- با رعایت قانون و احترام و با شیوه های مستند و مبتنی بر حقیقت عوامل و مدافعان رژیم در خارج از کشور را رسوا کنید. اجازه ندهید روایت های دروغ مدافعان رژیم به روایت غالب درباره ایران تبدیل شود.
۴- در حد توانتان از معترضان, زندانیان سیاسی و خوانواده های جانباختگان اعتراضات پشتیبانی مالی کنید. حتا یک مبلغ کم میتواند در زندگی آنها اثر بزرگی داشته باشد.
۵- امروز خانواده ای در ایران نیست که جمهوری اسلامی عزیزی را از آن نگرفته باشد. غم و درد از دست دادن عزیز جانکاه است, میدانم! در همین ارتباط از حقوقدانان و مددکاران اجتماعی میخواهم که به خانواده های جانباختگان و زندانیان سیاسی یاری برسانند.
۶- در همبستگی با اعتراضات ملت ایران تجمعات اعتراضی و برنامه هایی را برگزار کنید. بویژه از شما هنرمندان میخواهم که با هنرتان صدای ملت ایران باشید و در تشکیل این تجمعات نقش ایفا کنید.
۷- از همه افراد و گروه های مرجع و مورد اعتماد در جامعه ایرانیان خارج از کشور نیز دعوت میکنم که خارج از هر باور سیاسی که دارید برای نجات ایران به صحنه بیایید. اتحاد امروز ما ضامن آزادی فردای ما است!

پاینده ایران

-انتهای نقل قول.

پینوشت: هموطنان خارج از کشور منتظر چه هستید؟ اینها رو انجام بدید شاید شاهزاده هم قدم دوم رو برداشت. عرضه انجام یکی از اینها رو هم ندارید؟ بعد انتظار دارید شاهزاده (یا هر فرد دیگری) رهبر چنین افراد بی عرضه یا مسؤلیت ناپذیری بشه؟

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها