یک چپول دنیا را چگونه می بیند؟

حتما در خبرها شنیده اید که بعد از عاشورای شهید جورج فلوید در صحرای میناپولیس، شهردار و شورای این شهر که همگی از دم سوپر چپول تشریف دارند در یک اقدام انقلابی مصوبه ای را تصویب کردند که بودجه پلیس این شهر قطع بشود و درنتیجه پرسنل آن سازمان این شغل پر خطر را ترک کنند و بروند حقوق بیکاری بگیرند.

در ویدئوی زیر مصاحبه یکی از شبکه های تلویزیونی امریکا را با رئیس شورای شهر میناپولیس را می بینید.

مجری می پرسد: اگر نیمه شب یک نفر درب خانه مرا شکست و وارد خانه من شد، من به کجا زنگ بزنم بعد از اینکه شما پلیس شهر را منحل کردید؟

این خانم سوپر چپول میگه: (ترجمه آزاد) خب این مشکل برمیگردد به خود شما که صاحب خانه و ملک و املاک هستی و دزدها ترغیب میشوند به منزل شما تعرض بکنند و اگر شما هم در کنار خیابان بخوابید و چیزی نداشته باشید که کسی با شما کاری ندارد!

یعنی این احمق ها دنیا را اینگونه می بینند. تولید ثروت از نظر اینها جرم است. بیخود نیست که غارت فروشگاههای مردم از نظر چپول ها امری قابل درک می باشد.

گذشته از اینها، برای خانه دار شدن در امریکا و کانادا شما لازم نیست ثروتمند باشید. بیشتر مردم عادی که یک شغل ثابت و یا درآمد مستمری دارند براحتی میتوانند با یک پیش پرداخت کم و استفاده از وام بانکی با اقساط سی چهل ساله صاحب خانه شوند. یعنی از نظر چپول های کج اندیش و احمق، بیشتر جمعیت شهرها مجرمند و باید بدبخت بشوند تا اینها دلشان خنک بشود.

حالا با این مقدمه، دلهایتان را می برم به صحرای میناپولیس تا ذکر مصیبت اصحاب و یاران آن شهید را بشنوید:

 

بنظر شما آفت دمکراسی همین قابلیتش نیست که به هر احمق بیشعوری این امکان را میدهد تا به اتکا به رای اکثریت تمام دستاوردها و تجربیات نسل های قبل را به باد فنا بدهد؟

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها