یک پیشنهاد به جمهوری اسلامی در آستانه ۲۲ بهمن؛ کل ایران را فقط برای ایرانیان به مزایده و فروش بگذارید!

۴۳ سال پیش در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ فردی به نام خمینی توانست با زرنگی و فرصت طلبی که از قضا رنگ و بوی دینی هم داشت، حکومت پهلوی  را کیش و مات کند و مشروعه ای را که در زمان انقلاب مشروطه و دوران رضا شاه کبیر به گوشه رینگ رفته بود جانی تازه ببخشد و تحت لوای نام«جمهوری اسلامی» آرزوی شیخ فضل الله نوری را برآورده کند و انتقام خون کثیف او را از حکومت «مشروطه» و «ایرانیان» بگیرد.

آنچه که در این ۴۳ سال بر ما رفته است داستان چشمان پرآب و جگرهای سوخته است و یادآوری اش حرفی است تکراری؛ اما با همه این حرف ها باید به این نکته توجه داشت که پس از استقرار فریب بزرگ «جمهوری» آن هم به سبک اسلامی اش و کنار رفتن نقاب روح الله خمینی، بودند کسانی که سعی کردند از هر طریقی که ممکن است جلوی پیش روی های خمینی را بگیرند که متاسفانه هیچکدام موفق نشدند.

از قیام پایگاه شاهرخی ( کودتای نوژه) که توسط دکتر بختیار و خانواده خادم و عده ای از میهن پرست ترین سربازان این آب و خاک صورت گرفت بگیرید تا برسید به سرپیچی بنی صدر از خمینی  و پیاده شدن مجاهدین از قطار انقلاب و ده ها مورد دیگر، اما هیچکدام از این افراد و گروه ها نتوانستند خمینی را از تخت خلافت تکان دهند و پس از او هم اکنون سه دهه است که خامنه ای خلیفه دوم جمهوری اسلامی شده است و وضع ایران را هم که همه میدانیم به چه صورت است!

این ها را نوشتم تا به اینجا برسم که تا کنون در تاریخ این سرزمین از پف؛یوزهای جمهوری اسلامی بدتر و ویرانگرتر هیچ حکومتی نتوانسته است ایران را چنین اشغال و ویران کند. از عجایب روزگار است که این تازی پرستان داعشیعه همانند اسب تراوا در داخل این سرزمین پنهان بودند و گر چه شناسنامه های ایرانی داشتند اما در دل، شهروند امت اسلام بودند و کوچکترین علاقه ای به این خاک نداشتند. درست همانند پاکستانی ها و ترک هایی که در غرب به دنیا می آیند، اما از «غرب» متنفر هستند!

مشتی پشمالوی بی مقدار که با یک عبا و نعلین و یک جای مهر بر پیشانی، به یک شب چو بلایی عظیم بر ملت ایران نازل شدند، در چشم بر هم زدنی تمام خزانه و کاشته ها و داشته های این سرزمین را غارت کردند و چیزی هم برای نسلهای فردای این سرزمین باقی نگذاشتند، مگر بدهکاری و خرابکاری و رذالت و فساد و فقر و فحشا و‌گورخوابی و دروغگویی و صدها میراث شوم دیگر…

چنان این وطن فروشان بر ایران چوب حراج زده اند که حتی دشمنان تاریخی ایران هم دلشان برای مردم این سرزمین میسوزد. از آنجا که این وطن فروشان امت اسلام هیچ دغدغه ای جز پر کردن جیب هایشان ندارند، من پیشنهاد میکنم که بیایند در این ۲۲ بهمن ۱۳۹۹، خامنه ای و شورای نگهبان و مجلس خبرگان و نمایندگان طویله شورای اسلامی و سرداران سپاه جنایتکار و بسیج مستضعف کش  و فاحشگان سیاسی استمرار طلب خاتمی چی رفسنجانی طلب و استادان و خبرنگاران قلم فروش و بسیجیان مغز در رفته، و خلاصه همه نظام بیایند دور هم جمع شوند و به جای اینکه ایران را تجزیه کنند و تکه تکه همانند دریای خزر به امثال پوتین مفت ببخشند،  کل ایران را با ۸۳ میلیون برده اش به مزایده بگذارند و با تعیین قیمت نهایی برای آن _ هم خودشان و هم خانواده هاشان که از قضا اکثرا مقیم «بلاد کفر» هم هستند_ خیالشان راحت شود، و هم ما ایرانیان وطن پرست که ایران را دوست داریم، به آرزویمان که ندیدن حکومت  جمهوری اسلامی است برسیم. به قولی نه چک زدیم نه چونه، براندازی «بی خون» اومد به «خونه»!

به جان عمه خراب شما سوگند اگر با این فرض که ۲۰ درصد ایرانیان خارج از کشور هم طرفدار و مزدور شما باشند، اما ۸۰ درصد ایرانیان خارج از کشور ایران را دوست دارند و آرزویشان ایرانی آباد و آزاد است. باور بفرمایید میگویند چند صد هزار میلیارد دلار سرمایه مادی و معنوی ایرانیان خارج از کشور است؛ پس هم پول هست و هم مشتری. اگر شما این شرط مهم، یعنی فروش «ایران» فقط به «ایرانیان»_  که یادآور شعار حرامیان رانت خور نظام یعنی جبهه مشارکت و کارگزاران سازندگی در ۲ خرداد ۱۳۷۶ است ( ایران برای همه ایرانیان)_   را به عنوان تنها خدمت خود به کشوری که از قضا زادگاه شما حرامیان هم است، به عنوان شرط اصلی «مزایده» در آگهی فروش ایران بگنجانید؛ باور بفرمایید هم شما و هم توله سگ های ژن قهوه ای شما تا ۷ پشت زندگی خوبی در بلاد کفر خواهند داشت و در آخر ما ایرانیان وطن پرست هم با کم ترین هزینه ایران را از آخوندی که هر چه بگیرد پس نمیدهد، پس گرفته ایم!

ای برادران قاچاقچی سپاه که این روزها همه کاره این ملک ویران شده اید، لطف کنید پس از فروش «ایران» همه آشغالهایتان را هم با خودتان ببرید و‌چیزی پشت سرتان جا نگذارید؛ خامنه ای و برادران م ج لاریجانی و جنتی را هم به خاطر تقدیم خزر به پوتین  لطفا به «روسیه» ارسال کنید، اگر پوتین این ها را به خاطر وطن فروش بودنشان نخواست، از «جنوب لبنان» این زباله های غیر قابل بازیافت را به اسراییل قاچاق کنید! شک نکنید آنها  خامنه ای و رفقا را به عنوان موفق ترین ماموران موساد به اورشلیم خواهند فرستاد و بنیامین نتانیاهو از انها به خاطر فراهم کردن  شرایط صلح اسراییل و‌اعراب تشکر خواهد کرد و بالاترین نشان اسراییل را به مقام معظم و رفقا اهدا خواهد کرد. 

باور بفرمایید این بهترین پیشنهاد برای هر ۲ طرف ماجرا است. ما هم‌کودتای نوژه را دیده ایم، هم جنبش سبز و‌ میدان میلیونی و هم  دی ماه ۹۶  و هم قیام بنزین آبان ۹۸ را، واقعیت این است این مردم حریف مادر نسکافه های مثل شما، آن هم با «دستهای خالی» نخواهند شد. از آنجا که شما نه دین دارید، نه شرف، نه ناموس دارید و نه وطن ، نه اخلاق دارید و نه غیرت، چه چیزی بهتر از یک معامله پر سود؟ 

پدران و‌مادران «با مخ» ۵۷ تی ما در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ اشتباه کردند، حالا ما میخواهیم با خرید دوباره ایران از شما مادر نسکافه ای ها، اشتباه پدران و مادران «با مخ» خویش را جبران کنیم!

راستی تا یادم نرفته است؛ لطف کنید مقداری از این پول را به عنوان شیتیل و شاباش به «فرخ نگهدار» بیضه های نظام و بی بی سی فارسی و رادیو زمانه و پیک نت یک نفره حزب توده و خلاصه همه اوباش ۵۷ تی جا مانده از سفره انقلاب اختصاص دهید تا در این معامله سنگ اندازی نکنند!

به پیشنهاد من فکر کنید. به جای کشتن مردم و تربیت کردن این همه بسیجی و سپاهی، کل ایران را نقد فقط به ایرانیان بفروشید. روی «ایرانیان» تاکید دارم چون اگر چنین سرزمین یگانه ای را در جهان به مزایده بگذارید، پوتین و اردوغان ها قیمت بیشتری برایش پرداخت میکنند. بالاخره هر چه باشد شما نمک به حرام ها در این سرزمین زیسته اید و این حداقل کاری است که میتوانید برایش انجام دهید.

اگر برادران قاچاقچی سپاه و‌رهبر فرزانه با این پیشنهاد موافقت کنند، مطمئن باشید در مدت کوتاهی پول را ایرانیان وطن پرست فراهم میکنند و ایران را با کمترین هزینه ، بدون خون دادن و‌جنگ های پارتیزانی و راه های سخت، آسان «پس میگیریم»!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها