یکی از دلایلی که امام زمان ظهور نمی کند وجود همین ملیحه محمدی است

یکی از علمای بزرگ که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار ما گفت دیشب حضرت را در خواب دیدم. عرض کردم فدایت شوم چرا ظهور نمی کنی؟ نزدیک انتخابات است. حضرت فرمود چگونه ظهور کنم در حالی که ملیحه محمدی هست؟

عرض کردم: یابن رسول الله مگر رفیق ملیحه چه گفته؟

حضرت آه عمیقی کشیدند و رو به قبله ایستادند و فرمودند قسم بخدای کعبه و مسجدالاقصی و نوار غزه تکلیف من با همه کفار و مومنین روشن است. کافران را فورا با شمشیر دو نیمه می کنم و مومنین را هم عزت و جاه و مقام و پول و دلار و ویسکی و صیغه میدهم اما شما به من بگویید با این ملیحه چه کنم؟

او نه حجاب بر سر دارد و نه نماز میخواند و نه دعای جوشن کبیر میخواند و نه اهل صیغه و اینجور امور مستحبی است اما عاشق ما اهل بیت و حکومت ما در ایران است. طوری که حتی آخوندها و سادات هم جرات ندارند نزد او علیه اسلام و احکام آن انتقادی بکنند. این اگر معتقد است که اسلام دین مترقی است و اصلاح امور از طریق حضور در پای صندوق های رای است پس چرا چادر نمی پوشد و به مملکت اسلامی بیاید تا طعم شیرین اسلام ناب محمدی را بچشد؟

شنیدم از او پرسیده اند در انتخابات شرکت می کنید؟ گفته صد در صد شرکت می کنم. هر کس انتخابات را تحریم کند دشمن مردم است و جنگ طلب است و نوکر ترامپ و پومپئو و آل سعود و آل فرود و مزدور امریکا و انگلیس و دیگر کشور های جهان است.

بعد ازش پرسیده اند اگر مثلا صلاحیت تاجزاده رد صلاحیت شود باز هم در انتخابات شرکت می کنید؟

گفته:  نه خیر اصلا و ابدا، مگر من خرم که شرکت بکنم؟ شرکت در انتخابات عین خریت است.

خلاصه اینکه من مغزم فریز شده  از دست این زن و این را بدانید تا زمانی که این ضعیفه هست من نمیام. شما خودتان بروید و یک فکری برایش بکنید!

من الله توفیق

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها