یا حجت ابن الحسن، پول ما رو پس بده!

عجب حکایتی شده بازار بورس تهران و حقه بازی آخوندها و بریدن جیب مردم مسخ شده.

از سال گذشته که بواسطه تحریم ها جیب آخوندها خالی شده بود، جمهوری اسلامی تصمیم گرفت تا از طریق بورس سرمایه های مردم را بالا بکشد و خرج رفاه اعوان و انصار خودش بکند. این بود که در یک پروژه تبلیغاتی وسیع و شبانه روزی که از تریبون های مختلف این حکومت پخش میشد مردم را تشویق میکردند که بهترین مکان برای یک شبه پولدار شدن همانا بازار بورس است. آنقدر از فواید اقتصادی و مادی و معنوی و خاصیتهای پزشکی سرمایه گذاری در بورس حرف زدند که عده ای فریب این تبلیغات را خوردند و همه سپرده ها و سرمایه ای را که برای روز مبادا ذخیره کرده بودند را دو دستی تحویل آخوندها و مافیای دزدان وابسته به آنها دادند.

در میانه این تبلیغات وسیع حکومتی، علی خامنه ای هم وارد صحنه شد و فراموش کرده بود که گفته بود من اقتصاددان نیستم و در این امور دخالتی نمی کنم اما درمورد سودآوری مشارکت در بازار بورس مفصلا سخنرانی کرد و اطمینان داد که این یک سرمایه گذاری تضمین شده است.

حالا کم کم مردم فهمیده اند چه کلاه گشادی به سرشان رفته اما هزار افسوس که این ملت بجای اینکه یقه خامنه ای الدنگ را بگیرند، شکایت را به خدا و پیامبر و امام زمان برده اند. عده ای هم پلاکاردی از فرمایشات مقام رهبری درباره فواید بورس تهیه کرده و با خود به خیابان آورده اند که شاید حکومت بخاطر گل روی مقام رهبری دلش به حال اینها بسوزد و اصل سرمایه اینها را پس بدهد.

اینها همگی در راستای نفوذ آخوندها در فکر و ذهن و اعماق وجود ما ایرانی هاست. مردمی تو سری خور بار آمده ایم که فقط بلدیم شکایت را به خدا و امام زمان ببریم و نذر و نیاز کنیم.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها