یار انتخاباتی رییسی آدمکش حسابی از خجالت روحانیت و اعتقاداتشان درآمد؛ آقای خامنه ای چه نسل کرونایی تربیت کردید!

۱۸+ حاوی الفاظ رکیک و ادبیات ولایی بازجوهای ولایت فقیه!

امیر تتلو، خواننده عاصی ایرانی که این روزها در خارج از ایران به سر میبرد، پس از سالها به ساز مسئولان نظام رقصیدن_ آن هم فقط و فقط برای گرفتن مجوز برگزاری کنسرت در ایران_ پس از تحمل سالها فشار و‌محدودیت سرانجام به سیم آخر زد و با حواله کردن پایین تنه اش به عمامه روحانیت، همه آنها را با خاک یکسان کرد.

رهبر حقیری که سپاهش از میان لات ها و چاقو کش ها و اراذل و اوباش یارگیری کرده است و فرهنگ لمپنی را در جامعه ترویج میدهد، نباید انتظار پروش نسلی جز تتلیتی ها را داشته باشد.

وقتی یک خواننده جوان را از هر طرف تحت فشار قرار میدهید، معلوم است که یک روز سرانجام طغیان میکند و با ادبیات همان بازجوهایی که شکنجه اش کرده اند، با خودشان صحبت میکند.

اگر شاه نسلی را پرورش داد که ۸ سال جانانه در برابر صدام مقاومت کردند، شما هم نسلی را پرورش دادید که همانند بازجوها فقط فحاشی میکند.

تتلو آیینه شماست. ببینید با تتلو که یک جوان ساده و با استعداد است در زندان هایتان چه کردید که امروز اینگونه عمامه شما جنایتکاران را به لجن میکشد؟

روزی که با زور و هزار تهدید و وعده پوچ او را در کنار رییسی نشاندید، هیچوقت فکر نمیکردید که با ادبیات همان بازجوهایی که شکنجه اش کردند، پاسختان را بدهد.

آقای خامنه ای، باد کاشتید و طوفان درو‌خواهید کرد. به زودی نسل بی چاک و دهنی که «تتلو» شده است نمادش، به سراغ خود شما خواهند آمد.

شمایی که سردار همدانی بی شرمتان لشگر اراذل و اوباش را در سال ۸۸ تشکیل داد تا به جوانهای مردم تجاوز کنند و مردم بترسند و ساکت باشند، پرورش دهنده نسلی هستید که امیر تتلو ادیبش است! ای کاش داستان بازجویی بیماران جنسی ولایت مدار را در زندان های مخوفتان پیگیری میکردید تا بدانید ریشه ادبیات تتلو از کجا نشات گرفته است.

آقای خامنه ای، چیزی به پایان بازی شما نمانده است. وقتی مردم این حقیقت را دریابند که به دلیل بی کفایتی شما و مسئولان غیر منتخب شما قرار است در گوشه خانه توسط کرونای وارداتی نظام از پا در بیایند، سرانجام به خیابان ها خواهند آمد. این آمدن اما مطمئن باش با تظاهرات های جنبش سبز و حتی همین آبان خونین ۹۸ ، فرق خواهد داشت. از کسانی که چیزی برای از دست دادن ندارند، باید هراسید. اینبار این شما و بازجویان شما هستند که باید از قیام مردم در هراس باشند.

پایه های حکومت ولایی شما را موریانه خورده است. در جامعه ای که رهبر فرزانه اش یک دروغگوی بی فضیلت بیش نیست، معلوم است که خواننده نسل جوانش میشود تتلو!

این همه تفتیش عقاید کردید و ظاهر سازی، این همه تتلو ها را تواب کردید و به ظاهر مومن و معتقد به نظام، آخرش چه شد؟ پایین تنه اش حواله عمامه ها شد. روز حسابرسی نزدیک است. خلافت شما سالهاست پایان یافته است و به زودی فرزندان راستین بابک خرم دین، ایران را از تو ستمگر پس خواهند گرفت.

روزی که تو در این خاک نفس نکشی و نظامت به زباله دان تاریخ پیوسته باشد، حتی همین تتلوها هم تغییر خواهند کرد. این شیوع کرونا همانند شیوع وبا در دوران قاجار، نمادی است از زوال حکومت جمهوری اسلامی؛ حکومتی که متجاوزان و لات ها و عرق خورها را از سر کوچه ها به کمیته ها ی انقلابی برد و پایه های اعتقادی اش بر سیاست النصر بالرعب شکل گرفت، به زودی توسط ملت به زباله دان تاریخ انداخته خواهد شد. آقای خامنه ای، قذافی را به خاطر بسپار، نظام رفتنی است!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها