کشتی نوح در کربلا پنچر شد

 

مقدمه:

داستان کشتی نوح یک افسانه کاملا غیر واقعی و خلاف عقل و منطق است. تصورش را بکنید حضرت نوح هزار سال طول کشید تا یک کشتی بسازد. حالا چرا هزار سال؟ خب چون عدد هزار برای جعل کنندگان روایات مذهبی ساده تر بوده است.

بعد نوح از سراسر کره زمین حیوانات را جمع کرد و چپاند توی آن کشتی. هم نر و هم ماده. اما کاری به ویروس ها و باکتریها نداشت چون آنها که حیوان نیستند. از نظر یک آخوند بیسواد کله پوک مثل علامه مجلسی موجودات روی کره زمین یا انسانند یا حیوان. تازه پنگوئن هم جزو حیوانات حضرت نوح نبوده است.

حالا هدف از ساخت این کشتی و جمع کردن جک و جانورها چه بود؟ ظاهرا خدا میخواست حال کافران را بگیرد و زمین را از لوث وجود کافران پاکسازی کند!

بعد باران شدید آمد. آنقدر باران آمد که خشکیهای کره زمین به زیر آب رفتند! حضرت نوح و یارانش هم تور جهانگردی راه انداخته بودند و با کشتی تفریحی مسافرت میکردند تا به بالای منطقه کربلا رسیدند.

با این مقدمه اکنون خودتان متن روایت در بحارالانوار را بخوانید و لذت ببرید:

حضرت نوح وقتی که سوار کشتی شد محاذی زمین کربلا که رسید کشتی اش طوفانی شد. بطوریکه مشرف بر غرق شدن شد. عرض کرد: الهی من تمام دنیا را گردش کردم هیچ ترسی به من نرسید مثل آنکه در این زمین به من رسید. جبرئیل آمد که ای نوح فرزند خاتم پیامبران در این زمین کشته می شود.  پرسید کشنده او کیست؟ گفت: ملعون اهل آسمانها و زمینها “یزید” است. پس نوح چهار مرتبه یزید را لعنت کرد. کشتی رفت به کوه جُدی رسید.

منبع: ثمرات الحیات/ج2/ ص185

به اشتراک بگذارید: