کشتار مهندسی شده سالمندان کهریزک و معلولان ایرانی به دست خامنه ای و نظام جنایتکار جمهوری اسلامی؛ برای خودشان دارو هست!

در این غوغای خبری کرونا، آنچه که رژیم اشغالگر ایران دارد انجام میدهد، یک نسل کشی تمام و کمال است. تمام کسانی که برای دولت و بیمه های درمانی دولتی خرج داشتند، آرام آرام و بی صدا دارند توسط شیوع مهندسی شده کرونا در ایران به قتل میرسند.

اوضاع مرکز نگهداری سالمندان کهریزک وحشتناک است. حدود ۱۲۰۰ نفر داوطلب که قبلا در کهریزک به صورت داوطلبانه به سالمندان خدمت میکردند، به بهانه شیوع کهریزک عذرشان خواسته شده است تا تنها کارمندان رسمی شاهد این جنایت هولناک باشند. از تمام پرسنل تعهد گرفته شده است که کوچکترین خبری را اگر به بیرون دهند، برای همیشه اخراج خواهند شد. کیسه کیسه سالمند درگذشته است که در سکوت و پنهانکاری دارد توسط نظام جنایتکار خامنه ای در ناکجا آبادها دفن میشود. فراموش نکنیم بسیاری از این سالمندان نه تنها کسی را ندارند، بلکه حتی هیچکس پیگیرشان نمیشود و برای خانواده هایی که این تنهایان روزگار ما را رها کرده اند، مرده و زنده بودن این افراد فرقی ندارد.

نظام جنایتکار جمهوری اسلامی که کفگیرش ته دیگ خورده است، برای ماجراجویی در عراق و یمن و‌فلسطین و سوریه و آفریقا دارد خزانه ایران و‌منابع طبیعی ایران را به باد فنا میدهد و خرج حرامیان تروریست شیعه میکند، و از این طرف هم با کشتار سالمندان و معلولان دارد به قول معروف نان خورهای اضافی را حذف میکند.

هیچ رژیمی در طول تاریخ جهان به رذالت این حرامیان بی وطن تا کنون مشاهده نشده است. کشتار کهریزک تنها موردی نیست که نظام دارد در آن اوج پستی و رذالتش را نشان میدهد. این رژیم حتی مراکز معلولان را هم با شیوع عمدی و عدم پیشگیری به موقع آلوده کرده است. تا کنون صدها معلول بد سرپرست و بی سرپرست با این شیوه به قتل رسیده اند و شرم آور این است که تمام این جنایت ها دارد به اسم «کرونا» تمام میشود؛ اما کیست که نداند شیوع عمدی کرونا و عدم قرنطینه مکان هایی چو‌کهریزک و آسایشگاه معلولان همه و همه راهکار نظام برای حذف نان خورهای اضافی ایرانی است. شاید اگر ما هم از تازیان سوریه ای و عراقی و لبنانی بودیم، اکنون اوضاع بهتری داشتیم.

خبرگزاری فارس عکس های تبلیغی گذاشته است که نه میشود صحت ادعایشان را ثابت کرد و نه میشود انکارشان کرد اما در یکی از عکس هایی که خبرگزاری فارس ( سپاه نیوز) گذاشته است، یک عکس بیش از بقیه عکس ها نظرها را جلب میکند؛ عکسی که زیرنویسش این جمله است :

مامان مریم 102 ساله آسایشگاه کرونا را شکست داد

چه کسی میداند این سالمند رو به مرگ «کرونا» داشته است یا نه!؟ اصلا زنده است یا نه!؟ فقط کارمندان رسمی کهریزک میدانند که چه خبر است و آنها را هم با تهدید خود و خانواده هایشان ساکت کرده اند. شاید با خودتان بگویید این افراد راحت میشوند! اما واقعا کرامت انسانی و اخلاق در این جنایات هولناک در کجای وجدان های ما خفته است!؟

در حالیکه نظام جنایتکار و اشغالگر جمهوری اسلامی تمام ثروت ایران را خرج آتشبازی و‌موشک بازی و نفرت پراکنی در منطقه خاورمیانه میکند، مردم ایران دارند دور از چشم جهان توسط «کرونا» قتل عام میشوند. تمام آمارهای رژیم دروغ است و مزدوران نظام همانطور که دیدیم تمام تست های تشخیص را برای خود و‌خانواده های خود مصرف کردند و اکنون هم خبر رسیده است که «ولایتی» طبیب خاص خامنه ای داروی “favipiravir” ژاپنی را برای خودی ها در اواخر اسفند وارد کرده است و‌خودش هم با همین دارو از مرگ نجات یافته است.

اگر میبینید کرونایی که مسئولان میگیرند با کرونایی که مردم عادی میگیرند فرق دارد، دلیلش استفاده «چند باره» مسئولان از کیت های تشخیص و استفاده از داروهای گران برای خودشان است. اینها همان ها هستند که کمک های مردمی را در جریان زلزله بم در بازارهای آزاد فروختند و بقیه اش را به هر کس و ناکسی در لبنان و فلسطین بخشیدند، جز خود ایرانی ها! دیگر با چه زبانی به ما بگویند این حرامیان به جا مانده از شکست قادسیه و‌نهاوند، دشمن ایران و ایرانی هستند!؟ برای اینها ایران یک مکان جغرافیایی است و زبان فارسی یک وسیله برای صحبت کردن با «بردگان» ایرانی، گر نه از رهبر و رییس جمهور و نمایندگان طویله شورای اسلامی_ همه و همه_ در دل شیفته الله و سرزمین های عربی هستند. این نامردمان ایرانی ها را همانگونه که مولایشان «علی» و «حسین» گفتند، دشمن خویش میدانند. دیگر زمان آن رسیده است که از خواب بیدار شویم و معنای شعار «ایران را پس میگیریم» را در ذهن خود مرور کنیم.

نمونه این حرامیان در غرب هم هستند. طرف پدر و مادر بزرگش از فلان دهات خاورمیانه آمده است به غرب؛ در غرب بچه دار شده اند، زبان اولشان زبان کشور محل سکونتشان شده است. با بچه های غربی مدرسه رفته اند و ازدواج کرده اند و بچه دار شده اند، اما وقتی با این «مسلمانان» حرف میزنی، آرزو دارند کشوری را که به ایشان پناه داده است را نابود کنند! اینها همان ها هستند که تنها به روی کاغذ مثلا آلمانی و هلندی و انگلیسی شده اند، وقتی چنین فردی «بمب» به خود میبندد و با نام بردن از «الله» و «محمد» غربی ها را میکشد، آیا میشود او را همچنان یک «غربی» نامید!؟ گیرم پاسپورت غربی و شناسنامه غربی و زبان کشور محل سکونتشان را هم صحبت کنند، گیرم در اروپا و آمریکا هم به دنیا آمده باشند، آیا میشود اینها را «هموطن» آنهایی دانست که به دستشان در بمبگذاری ها به قتل میرسند!؟

همین وضعیت برای ایران هم هست. در ۱۴۰۰ سال پیش حرامیانی این سرزمین را اشغال کردند و با کشتن مردان و تجاوز به زنان، در ایران «تولید مثل تحمیلی» راه انداختند و نام فرزندان حاصل از تجاوز خود به زنان ایرانی را «سید» ( به معنای آقا و سرور) نامیدند و ما را «گنگ» و عجم خطاب کردند. اینها در طول تمام این قرن ها جز غارت و‌کشتار ایران و ایرانی کاری نداشته اند، آخرینش هم همین نظام جمهوری اسلامی است که توسط «سید» روح الله و «سید» علی گدا چنین ویران شده است.

کسی که نام های ایرانی را ممنوع میکند، کسی که دشمن عید نوروز و‌ چهارشنبه سوری و مهرگان و سده است، کسی که بر تخت جمشید آب میبندد که زودتر ویران شود؛ کسی که میگوید زنان ایرانی باید صیغه حشد الشعبی ها شوند، ایرانی نیست! این حرامیان فقط در ایران تولید مثل کرده اند و‌ همانند پدران وحشی و جنایتکارشان تنها کارشان غارت منابع ایران است. بیدار شویم، اینها نه «برادر» ما هستند، و نه هم وطن! با بیگانه فقط باید با زبان اسلحه سخن گفت. در طول تاریخ هیچ مهاجمی داوطلبانه محلی را که اشغال کرده است، ترک نکرده است…

همانطور که شاهد بودیم در برابر شیوع کرونا از آن معصومه تازی در قم و از آن امام فراخ انگوری در مشهد، که نام افسانه ای ضامن «آهو» را بر او گذاشته اند، هیچ «معجزه ای» حاصل نشد. دکانداران دینی که ادعا میکردند این تازی زادگان منتسب به پیامبر اسلام کور و کر را شفا میدهند، در برابر یک «ویروس» تمام دکانهایشان را تعطیل کردند و جهان و خردمندان شاهد بودند که از هیچکدام از این مکان های «مقدس» ، معجزه ای بیرون نیامد و تازه به دلیل تجمع لشگر جاهلان، باعث شدند کرونا در ایران بیشتر شیوع پیدا کند. دیگر زمان آن رسیده است که با سوزاندن «تازی نامه» ها، ایران و ایرانی را از یوغ اسارت «سید» های هاشمی و بیضه دارانشان آزاد کنیم؛ اینها نه برادر ما هستند، و نه خواهر ما! سیدهای غیر حکومتی بدانند که مادران و نیاکان آنها همه ایرانی بودند و اینها هم ناخواسته «سید» شده اند. وقتی میگوییم «مام میهن» یعنی مادر همه ما ایرانی بوده است و در طول تاریخ همین نگاه ایران را از چنگال اشغالگران رهایی بخشیده است و این همان رازی است که ما را ۲۵۰۰ ساله کرده است. آری «مام میهن» نه یک بطن و نه یک مکان جغرافیایی است، مام میهن یک فرهنگ کهن است که همچنان با همه زخم هایی که بر تنش دارد، پویا و زنده است.

اشغالگران جمهوری اسلامی هموطنانشان همانها هستند که برایشان در لبنان و فلسطین و نیجریه و سوریه و عراق پول ایران و ایرانی را ارسال میکنند. اینها دشمن و اشغال گر ایران هستند، ایران را نه با شعار، بلکه فقط با «جنگ» و «اسلحه» میتوان از این مفت خوران بی شرم و شرف پس گرفت. زمانیکه الگوی ملت ایران به جای علی و‌حسین تازی، بابک خرم دین و مازیار و … شد، آنگاه میتوان‌ امید داشت، ایران آزاد شود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها