کتلت کجایی که ببینی، سپاهت تحریم شد؛ سبزی پلو با ماهی!

زمانی نه چندان دور که همه جوانی ما بود، جک استرا وزیر خارجه سابق بریتانیا با اوباش تروریست جمهوری اسلامی عکس می انداخت و در پی اش برای سالیان متمادی ما شاهد هماغوشی اروپا با اوباش جنایتکار جمهوری اسلامی بودیم. در حالیکه مردم عادی برای گرفتن ویزای اروپا باید در صف های طویل و تحقیرآمیز منتظر می ماندند تا ببینند آیا آری به ویزای شنگن یا ویزای انگلستان در راه است، خانواده یغماگران تازی پرست جمهوری اسلامی میلیون میلیون پوند و یورو و دلار از ایران خارج میکردند و برای روز مبادایی که امروز است، کنج عافیتی میخریدند، اما ورق آنگونه که سپاهیان حرامی و کودک کش خامنه ای انتظار داشتند، برنگشت و رویای معامله با غرب و احیای برجام و زمستان سخت اروپا و پیروزی برق آسای پوتین در اوکراین و اقتدار سپاه قدس در جغرافیای هلال شیعه،خیلی زود رنگ باخت و جمهوری اسلامی و سپاه کودک کشش، امروز بیش از هر زمان دیگری به سقوط نزدیک شده اند.

مطرح شدن موضوع تروریست خطاب کردن سپاهیان حرامی و کودک کش و جنایتکار و بیمار جنسی جمهوری اسلامی توسط اروپای اهل مماشات، نوید بخش روزهای خوبی است که در راهند. نسل پس از انقلاب که از خرداد ۷۶ مشغول خون دادن برای رهایی از چنگال جمهوری اسلامی و میراث انقلاب کثیف و عقب مانده ۵۷ است، در این صد و چند روزی که گذشت، با عبور از همه اوباش خلخالی پدر ۵۷ تی و اسلام شیعه، نشان داد که رستاخیز فرهنگی ایرانیان که حاصل همت بلند کسروی ها و شجاع الدین شفاها و مسعود انصاری ها و فرود فولادوندها و فریدون فرخزادها و رازی و خیام و … است به پیچ تاریخی خود رسیده است و اکنون قوی تر از همیشه، چو تبری تیز، آمده است تا ریشه ۱۴۰۰ سال حماقت و جنایت و خیانت تحمیلی را از این خاک اهورایی پاک کند.

زمانی که سردار کودک کش و کتلت شده اسلام توسط ترامپ به درک فرستاده شد، همه میدانستند که عصر جدیدی برای جمهوری اسلامی در خاورمیانه رقم خواهد خورد. تروریست خطاب شدن سپاه توسط اتحادیه اروپا که حاصل حماقت نظام در فروختن پهپاد به روسیه و ثمره رشادت و فداکاری نسل بعد از انقلاب _ به ویژه جوانان دهه هشتادی است_ اگر به اجرای عملی برسد، جمهوری اسلامی را در همه جبهه ها آچمز خواهد کرد و بی شک تجارت خون و نفت برای نظام همانند سابق نخواهد بود.

براستی که باید به پاس شنیدن این خبر خوش، در این زمستان سختی که در پی اش بهاری دلچسب خواهد آمد، به یاد کتلت، سبزی پلو با ماهی ها را بر سر سفره بیاوریم و با لبخند منتظر لحظه موعود بمانیم؛ همان خبر بزرگ، همان فریاد قرن، آری، جمهوری اسلامی و تمام پفیوزهایی که در به وجودآمدنش نقش داشتند، توسط نسل باهوش و فهمیده پس از انقلاب، به زباله دان تاریخ سپرده شدند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx