چپول شناسی

بدترین ورژن ادیان، دین اسلام است و بدترین ورژن اسلام، تشیع است و بدترین ورژن تشیع، نوع آخوندی آن است. اکنون برویم سراغ انواع و اقسام چپ ها:

سوسیالیسم مکتب روشنفکران بود. از داخل سوسیالیسم هم حکومت استالین و مائو بیرون آمد و هم اندیشه های مترقی سوسیال دمکراتها در کشورهای اسکاندیناوی.

چپ های معتدل چوب چپول ها را میخورند. چپول به کسی می گویند که ذاتا موجودی بازنده است (لوزر) و چون خودش عرضه رشد و ترقی ندارد تلاش می کند دیگران را پائین بکشد تا همه مثل خودش بشوند.

شاید بسیاری از شما خطر چپول ها را باندازه کافی درک نکرده باشید و از روی این مسائل براحتی بگذرید ولی شواهد متعددی هست که هر وقت قدرت بدست چپول ها افتاد، زیر بنای اقتصاد آنجا را نابود کرده اند. مثل ونزوئلا.

در کانادا هم ما نخست وزیری داریم بسیار چپول و مغز فندقی. از زمانی که روی کار آمده اقتصاد کانادا را به زمین زده. صنعت نفت را ورشکسته کرده، صنعت ساخت و ساز را بیچاره کرده و آنقدر مثل احمدی نژاد بریز و بپاش کرده که بزرگترین رقم بدهی در تاریخ کانادا را رقم زده است.

این جماعت وقتی صحبت می کنند از لابلای سخنانشان براحتی میتوان فهمید که با کسانی که زحمت کشیده اند و سرمایه گذاری کرده و ریسک بالایی را متحمل شده و اکنون بیزینس موفقی را راه انداخته اند خصومت ذاتی دارند. مثل برنی سندرز که می گفت باید به سرمایه ثروتمندان ( نه درآمد آنها بلکه به ثروت و دارایی شان) مالیات سنگین ببندیم و آنها را تنبیه کنیم!

حالا این ها یکطرف، ورژن چپ ایرانی واقعا معرکه است. در مورد چپ ایرانی باید بیشتر سخن گفت.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
9 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها