چند کلمه در باب شیعه گری

اگر از شما بپرسند بزرگترین دستاورد بشریت در طول تاریخ چه بوده شما بسته به طرز تفکر و سلیقه و گرایش‎تان در زمینه‌های گوناگون، گزینه‌های فراوانی برای پاسخ دارید. مثلا اکتشافات و اختراعات علمی و پزشکی و اخترشناسی، یا ادبی و فلسفی و علوم انسانی و هنری از آن گونه‌اند.
اما اگر بخواهند از بدترین دستاورد بشریت نام ببرید، اگر ایرانی باشید بدون شک و تردید پاسخ‌تان شیعه‌گری است.
نگارنده نه از سر کینه و دشمنی با ادیان، بلکه به خاطر حس مشترکی که با هموطنانم دارم به این باور رسیده‌ام که مذهب تشیع، انسان‌ها (مصرف کنندگان مذهب تشیع) را دچار پوکی اندیشه و رکود عقلانی می‌کند اما تولید کنندگان آن (آخوندها و آیت‌الله ها) مشتی دغل‌کار دین‌فروش هستند که با فرصت طلبی از اینکه آدم‌ها گرایشات مذهبی دارند، با کنترل ذهن آنان از طریق ترویج خرافات و به ویژه تفسیر‌های گوناگون آیه و حدیث بنا بر مقتضیات و شرایط زمانه، بهره برداری می‌کنند و زندگی خود را به صورت انگل وار و کِرم گونه‌، که نتیجه‌ی قطعی تشیع است ادامه می‌دهند. تا گوشت دم دست نباشد گربه گرسنه می‌ماند اما تشیع باعث تولید شقه‌های گوشتِ فراوان و مجانی برای این گربه‌های گرسنه‌ی بی چشم و رو می‌شود.
یکی از ترفندهای آخوندها در طول تاریخ شیعه‌گری تفسیر قرآنی است. در ماه آبان در ایران شاهد به پا خاستن مردمی شدیم که رنج چهل ساله‌ی تحمیلی حکومت بد اندیشان را تحمل نیاورد به خیابان آمد و فریاد کشید و چه جان‌ها را جانانه تقدیم راه مبارزه با این هیولای پلید کرد. از آن طرف خامنه‌ای، نوکر سرسپرده‌ی روسیه و چین که احساس کرد همان طبقه‌ای که نام مستضعف را بر آنان نهاده بودند و به بهانه‌ی آنان انقلاب ننگین ۵۷ را به راه انداخته بودند پا به میدان گذاشته‌اند و ایدئولوژی مسخره‌ی مستضعف پروری را به خطر انداخته‌اند و حالا که مستضعفین را مقابل و مخالف خود می‌بیند و حالا که منفعت ایجاب می‌کند معنی این کلمه که سالها دستاویز نظام و انقلاب بود را تغییر می‌دهد و می‌گوید ما اگر گفتیم مستضعف، منظورمان ائمه اطهار بوده و چه تفسیر مسخره‌ای: ائمه‌ی اطهار هرکدام به سبب ارثیه‌ی فامیلی دارای خدم و حشم و نوکر و برده و کنیز و غلام و قلمان و ملک و املاک و باغ خرما و شتر بوده‌اند و روزگارشان را در رختخواب برای تولید پسمانده‌هایی به نام امامزاده گذرانده‌اند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها