چند احتمال درباره سقوط هواپیمای اوکراینی

اگر حادثه دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین در زمان و موقعیت عادی اتفاق می افتاد شاید  براحتی میتوانستیم خودمان را قانع کنیم که بدلیل نقص فنی و یا اشتباه خلبان و غیره این حادثه اتفاق افتاده است.

اما همزمانی این حادثه تلخ با جفتک پرانی رژیم تروریستی در شب گذشته، بطور طبیعی ذهن ما را نسبت به عوامل دیگری متوجه می کند که دور از واقعیت هم نیستند.

1- خطای سهوی پدافند هوایی

معمولا کشورهای متمدن وقتی بخواهند حمله موشکی و یا هوایی به منطقه ای بکنند ابتدا به شرکتهای هوایی اخطار میدهند که از آن منطقه فاصله بگیرند. شب گذشته با کمال تعجب شاهد این بودیم که تراکم عجیبی از هواپیماهای مسافربری در بالای ترکیه، ایران، عراق و کویت در جریان بود.

خب، طبیعی است که در چنین شرایطی پدافندهای هوایی و پایگاههای اتوماتیک ضد هوایی در اطراف فرودگاه خمینی و یا در اطراف سایتهای موشکی و هسته ای رژیم فعال شده و اشتباها هواپیمای مسافربری را هدف قرار داده اند.

پرسش که اینجا پیش می آید این است که چگونه است که جمهوری اسلامی بلد بود از ساعتها قبل از طریق دولت عراق برنامه پرتاب موشکی را به آنها اطلاع بدهد ولی بلد نبود که به شرکتهای مسافربری هوایی اخطار بدهد؟

2- هدف قرار دادن هواپیما بطور عمدی توسط رژیم

ما مردم ایران بارها شاهد این بودیم که این رژیم جنایتکار بارها مردم بی گناه را بخاطر اهداف سیاسی خود به کشتن داده است. سینما رکس آبادان در دوران انقلاب و بمب گذاری در حرم امام رضا توسط وزارت اطلاعات و حتی ترتیب نمایش الکی حمله داعش در تهران و اهواز از آن جمله اند.

این بار رژیم عمدا این هواپیما را مورد هدف قرار داده تا اگر احیانا امریکا به حملات موشکی اش پاسخ میداد، آنگاه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین را به حساب امریکایی ها بگذارد!

از این بی پدرها هیچ بعید نیست که خودشان این جنایت را مرتکب شده باشند. اینها می خواستند در جهان مظلوم نمایی بکنند و هم در جهان برای خود آبرویی بخرند و هم آبروی ترامپ را ببرند. در آن شرایط امریکا چگونه می توانست ثابت کند که کار او نبوده و کار خود این پدر سوخته ها بوده؟

شاید هدف دیگر آنها هم این بوده که می خواستند ماجرای حمله ساختگی و پوشالی موشکی شان را با ایجاد یک خبر مهمتری به فراموشی بسپارند و خبرگزاریها کمتر به ساختگی بودن حملات موشکی آنها بپردازند بلکه همه تیتر خبرها ماجرای سقوط هواپیمای مسافربری باشد.

در پایان باید به مردم ایران هشدار داد تا کاملا هوشیار باشند و مراقب جان و اموال خود باشند. در روزهای آینده ممکن است اینها دست به جنایت دیگری بزنند.

یادمان باشد همان هواپیمای مسافربری هم که گفتند امریکا بر فراز آبهای خلیج فارس زد، مقصرش همین کثافتها بودند که جت جنگی را در سایه هواپیمای مسافربری حرکت داده بودند تا از دید رادارهای ناوهای ارتش امریکا بگریزد.

رژیم های جنایتکار، در مواقعی که حیات خود را در خطر می بینند بسیار خطرناک میشوند و دست به هر فاجعه ای خواهند زد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها