چرا فرماندهان سپاه اصرار در مزخرف گویی دارند

فرمانده سپاه گفته حتی بدون واکسن، ما راه مقابله با ویروس کرونا را پیدا کردیم! چطور؟ چگونه؟ توی کدام لابراتور؟ با کدام امکانات؟ با کدام متخصص؟ با کدام دانش و تکنولوژی؟ همینطوری یک حرفی را از روی باد معده گفتن آن هم در زمینه علمی و پژوهشی، فقط از عهده ذوب شدگان آخوندهای متوهم رمال برمی آید.

مزخرف گویی و اظهارات مضحک و بی پایه فرماندهان سپاه یا تعمدی و هدفدار است و یا از روی بیسوادی و کم خردی.

وقتی فرماندهان رده بالای سپاه در تلویزیون ظاهر شدند و از دستگاه ویروس یاب مستعان -۱۱۰ پرده برداری کردند، بسیاری از وجود این همه بلاهت و کم عقلی در بین مدیران بزرگترین سازمان تروریستی جهان شوکه شدند. آخر چگونه ممکن است چنین افراد مغز نخودی، سکان هدایت نیروهای مسلح در برابر ارتش های سازمان یافته مثل ارتش امریکا و اسرائیل را برعهده داشته باشند؟

تصور من این است که باید از مزخرف گویی های مضحک مسئولین جمهوری اسلامی و مخصوصا فرماندهان سپاه استقبال کرد و به بزرگنمایی آنها پرداخت. این چرندگویی ها چه عمدی باشد و چه ناآگاهانه، در صحنه نبرد نهایی به ضرر رژیم جمهوری اسلامی است و باعث گمراه شدن کانون تصمیم گیری در داخل رژیم می شود.

ممکن است بگویید نه اینطور نیست زیرا در داخل همین سیستم افراد عاقل و عملگرایی هستند که تصمیمات اصلی را آنها می گیرند و مزخرف گویی های مضحک را به دلقکهایی مثل سردار سلامی و نقدی و محسن رضایی سپرده اند.

بنظر من حتی اگر چنین هم باشد، که نیست، باز در بلند مدت تبعات منفی این جفنگ گفتن ها یک جایی کار دست رژیم خواهد داد. در بازی شطرنج گاهی فقط یک حرکت اشتباه کافی است که طرف کل بازی را ببازد.

جفنگ گویی های سپاه، احتمال حرکت یک اشتباه نظامی را افزایش خواهد داد که باعث خوشحالی نیروهای مردمی است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها