چرا رژیم قادر نیست به حملات اسرائیل پاسخ متقابل بدهد؟

باز هم برای چند صدمین بار جت های جنگی اسرائیل مراکز نظامی و انبار مهمات سپاه تروریستی را در شرق سوریه بمباران کردند و باز هم طبق معمول رزیم آخوندی جیک هم نزد.

ممکن است این پرسش در ذهن شما مطرح شده باشد که چگونه است رژیم در برابر امریکا اینقدر هارت و پورت می کند ولی در برابر حملات کوبنده اسرائیل اینقدر ذلیل و خوار است و حتی صدایش را هم درنمی آورد؟

چرا رژیم به تلافی کتلت شدن سردار جنایتکار قاسم سلیمانی حتی الکی هم شده چند تا موشک به سمت پایگاههای امریکا شلیک کرد و هر از گاهی قایق های فکستنی سپاه مقابل ناوهای عظیم امریکا ویراژ میدهند اما سپاه جرات نمی کند حتی یک گلوله (ولو با تفنگ ساچمه ای ) به سمت اسرائیل شلیک کند؟

بنظر من پاسخ این پرسش در متفاوت بودن بافت سیاسی- اجتماعی دو کشور امریکا و اسرائیل است. جمهوری اسلامی در امریکا ستون پنجم دارد ولی در اسرائیل ندارد.

منظورم از ستون پنجم همان جریان گسترده عظیم لابیگری و همگرایی چپ ها، گلوبالیست ها، مسلمانهای راه یافته در کنگره امریکا و حزب دمکرات است. این ها رسانه های زیادی دراختیار دارند و خیلی راحت می توانند علیه دولت امریکا جریان سازی کنند.

امریکا چه به مواضع نظامی رژیم حمله بکند و چه از سوی نیروهای سپاه مورد تهاجم قرار بگیرد، آن ستون پنجم قشقرق علیه دولت امریکا به پا می کند که همه تقصیرها متوجه امریکاست!

این گروهها با در اختیار داشتن بوق های تبلیغاتی و سرمایه های افرادی همچون جورج سوروس، آنچنان فشار تبلیغاتی سنگینی را بر دولتمردان و فرماندهان امریکا وارد می کنند که امریکا عملا در برابر رژیم های تروریستی مثل حکومت آخوندها دست بسته است. البته ترامپ تابحال نشان داده که بخوبی از پس فشار رسانه های فیک نیوز برمی آید ولی بدیهی است که تا انتخابات آتی ریاست جمهوری نمیخواهد بهانه بدست دمکراتها بدهد.

اما در اسرائیل با وجود اختلافات سیاسی احزاب، همه شهروندان اسرائیل دربرابر حملات تروریست ها متحدند و با جان و دل از حملات نظامی ارتش اسرائیل حمایت و پشتیبانی می کنند. بخاطر همین است که اگر جمهوری اسلامی حتی یک تیر هوایی هم در مرز اسرائیل شلیک کند، چند دقیقه بعد دهها فروند جت جنگی صدها تن بمب بر سر مزدوران سپاه خواهند ریخت.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها