چرا رژیم درباره انفجار نطنز دروغ می گوید؟

عادت جمهوری اسلامی اینگونه است که اگر در جایی ضربه ای بخورد شروع به مظلوم نمایی می کند و نوکرانش در خارج کشور اشک و ناله راه می اندازند و استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل و زمین و زمان را هدف سیل انتقادات گسترده می گیرند اما درباره حملاتی کوبنده ای که اسرائیل علیه مواضع سپاه در سوریه و همچنین در اطراف تهران  انجام داد سکوت میکرد و شگفت آور اینکه درمورد انفجار نطنز عمدا دروغ می گوید.

رژیم جنایتکار اسلامی ابتدا در مورد انفجار نطنز گفت یک آتش سوزی مختصر در یک سوله خالی بوده که بحمدالله بخیر گذشت!

بعد دیدند فردا عکسهای ماهواره ای ممکن است بیرون بیاید و آبروریزی شود. تصمیم گرفتند از طریق همکارانشان در لندن آنرا به یک گروه موهوم داخلی نسبت بدهند به نام بوزینه گان وطن.

بعد دیدند مردم آنرا باور نکردند و مورد مسخره قرار دادند، آمدند از طریق مزدورانشان در امریکا یک سناریو نوشتند و بصورت آگهی در نیویورک تایمز منتشر کردند که از قول منابع آگاه فهمیده اند که انفجار نطنز از طریق بمب گذاری بوده!

بعد به رسانه های زنجیره ای شان در خارج کشور گفتند بیایید آن دروغ نیویورک تایمز را بزرگنمایی کنید. روی آن بحث کنید. موافق و مخالف با هم بحث کنند و بالاخره این موضوع را در ذهن مخاطب جا بیاندازید که آن انفجار حمله هوایی جت های جنگنده اسرائیلی نبوده!!

حالا چرا اینقدر رژیم اصرار دارد روی این موضوع دروغ ببافد و بابت دروغ بافی اش هزینه کند؟

بنظر من داستان برمیگردد به یکی دو سال گذشته که اسرائیل اولین فروند هواپیمای فوق مدرن  F-35 را از امریکا تحویل گرفت. دوستان حتما میدانند که این جت جنگی قابلیت ها و مشخصات منحصر به فردی دارد که باعث شده اسرائیل در خاورمیانه از برتری مطلق هوایی برخوردار شود.

اولین مشخصه این جت جنگی پرواز در ارتفاع فوق العاده بالاست(50 هزار پا) بطوریکه موشکهای پدافند زمین به هوا به آن نمیرسد. دومین مشخصه آن پرواز برای مسافتهای طولانی است (2200 کیلومتر) و اگر بیشتر شود نیاز به سوختگیری دارد. سومین مشخصه آن ارسال امواج الکترونیکی برای حفاظ امواج مخابراتی است. برای مطالعه بیشتر اینجا را کلیک کنید.

The aircraft can fly as fast as Mach 1.6, can fly as high as 50,000 feet, and has a range of 1,200 miles. It has one 25-millimeter Gatling gun and can carry a variety of advanced air-to-air missiles, air-to-ground missiles, smart bombs, and conventional bombs.

بنابر این ملاحظه می کنید که جمهوری اسلامی در مقابل توانایی های هوایی اسرائیل بشدت ضربه پذیر و ناتوان است و همین واقعیت باعث خواهد شد که در مذاکرات احتمالی با امریکا از موضعی ضعیف ظاهر شود زیرا حملات زنجیره ای اسرائیل تازه شروع شده و خلبانان اسرائیلی ترس شان ریخته و هر روز یکسری به فضای ایران میزنند و هر نقطه را که اراده کنند می زنند و می روند.

این یعنی ناچار شدن رژیم آخوندها به تسلیم.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها