چرا «خامنه ای» از مصلی بزرگ تهران یا مرقد امام خمینی جنایتکار برای اسکان بیماران کرونایی استفاده نمیکند!؟

مصلّای تهران یا مصلای خمینی جنایتکار مجموعه‌ای از بناها و فضاهای گوناگون است که برای حضور جمعیت‌های میلیونی و برگزاری مراسم های عبادی، سیاسی، اجتماعی و انجام فعالیت‌های متنوع فرهنگی، آموزشی و هنری نظیر برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ فرهنگی، کلاس‌های آموزشی و… مورد استفاده قرار میگیرد.

در سال ۱۳۶۱ اقدامات اولیه برای ساخت مصلایی بزرگ در تهران آغاز شد و زمین‌های منطقهٔ عباس‌آباد تهران که پیش از انقلاب ۵۷ جهت ایجاد مجموعه شهری شهستان پهلوی در نظر گرفته شده بود و کنار چند بزرگراه اصلی تهران قرار داشت به عنوان منطقه‌ای مناسب برای ساخت این مصلا برگزیده شد. در دهه شصت رفسنجانی زمین خوار و سید علی خامنه‌ای روضه خوان که از مدت ها قبل برای این زمین های مرغوب نقشه کشیده بودند، در نامه ای به خمینی جنایتکار مینویسند : «استدعا داریم اجازه فرمایید به مقدار یک میلیون متر مربع از اراضی مزبور در حد فاصل خیابان شهید بهشتی به سمت شمال، که قسمت اعظم آن نیز با موافقت شهرداری محصور گردید و در اختیار مصلا است به ساختمان مصلا و تا حد لازم در محور قبله از شمال آن برای سایر مرافق اختصاص یابد.»

چندی پس از مرگ خمینی جنایتکار، در سال ۱۳۶۹ یکی از طرح های پیشنهادی برگزیده و کار ساخت این مجموعه عظیم آغاز میشود. به این ترتیب پروژه اصلی شهستان که قرار بود شامل مجموعه‌ای بامحوریت میدان بزرگ «شاه و ملت» با کاربری فرهنگی و سیاسی برای تهران بزرگ باشد، توسط مشتی روضه خوان به قدرت رسیده تبدیل به نمازخانه شد!

مصلای خمینی جنایتکار که مجموعاً تا ۵۰۰۰۰۰ نفر گنجایش دارد تنها به عنوان محل برگزاری نمازهای یومیه و نمازهای جمعه مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، بلکه به صورت یک مجتمع بزرگ اسلامی که دارای کاربری‌های متنوعی است، طراحی شده‌است.

در طرح مصلی سالن‌های متعددی به منظور برگزاری گردهمایی‌ها و سمینارهای داخلی و بین‌المللی، همچنین موزه انقلاب اسلامی، آمفی تاتر، مرکز مطالعات و تحقیقات بین‌المللی اسلامی، مؤسسه آموزشی علوم اسلامی، مرکز آموزشی صنایع دستی و هنرهای اسلامی و ایرانی، بنای یادمان وداع امت با امام، بازار صنایع دستی و فرهنگ و نشریات ساخته شده است.

تا کنون چیزی بالغ بر هزار و چند صد میلیارد تومان بر روی کاغذ صرف ساختن این نماز خانه بی خاصیت شده است. نماز خانه ای که این روزها میتواند با توجه به امکاناتی که دارد، محلی شود برای قرنطینه بیماران کرونایی!

چند هزار میلیارد تومان از خرانه کشور را مشتی روضه خوان حرام کرده اند که سالی یک بار سید علی قاتل بیاید در آن نماز خون و جنایت برگزار کند! واقعا چرا؟ به چه اجازه ای رهبر غارتگر جمهوری اسلامی و دیگر دولتمردان نظام جنایتکار این همه هزینه کرده اند؛آن هم در حالی که پس از انقلاب تنها یک بیمارستان دولتی ساخته شده است! اکنون که بیمارستانهای کشور ظرفیتشان پر است، چرا نباید از این فضای عظیم در جهت حفظ جان مردم تهران استفاده نکرد؟
اگر از همان اول قم را قرنطینه کرده بودند، امروز شاهد شیوع کرونا در سراسر ایران با این سرعت نبودیم.

دو روز پیش وبسایت باشگاه خبرنگاران جوان خبر داده بود که میخواهند تنها از قسمت نمایشگاه بین المللی مصلی جهت اسکان بیماران کرونایی استفاده کنند، خب چرا از ظرفیت نمازخانه و سالن اصلی استفاده نشود!؟ همین کار را با مرقد خمینی هم میشود کرد! امام جنایتکار که در طول حیاتش جز کشتار و ویرانی کاری نکرد، شاید مرقدش حداقل بتواند مکان موقتی شود برای اسکان بیماران کرونایی! این همه پایگاه های بسیج که کاری جز مردم آزاری ندارند، چرا نباید به عنوان بیمارستان موقت استفاده نشود!؟ مشکل این است که شما نمیخواهید ، گر نه اگر همان اول قم را قرنطینه کرده بودید و مردم را به خاطر ۲۲ بهمن و سیرک انتخابات کذایی در بی خبری نگاه نداشته بودید، امروز با این سرعت شاهد شیوع کرونا نبودیم.

تمام شواهد امر نشان میدهد رهبر جنایتکار و فرزند بی شرمش با شیوع مهندسی شده کرونا قصد دارند ذهن مردم را از فجایعی چو کشتار آبان ماه و ساقط کردن هواپیما و شکست نظام در انتخابات مجلس و خلاصه ۴۱ سال شکست وجنایت جمهوری روضه خوانها منحرف کنند. مردم باید بدانند این مجموعه عظیم بی خاصیت میتواند در این روزها خیلی به کار بیماران کرونایی بیاید.

متاسفانه دولت کاملا فروپاشیده است و تنها چیزی که به روی کاغذ نظام جمهوری اسلامی را زنده نگاه داشته است، نیروهای سرکوبگر نظام هستند که همچنان با داشتن منابع مالی فراوان، بر پیکر زخمی ملت ایران تازیانه میزنند. برادران قاچاقچی سپاه فقط از خزانه کشور یا به قول خودشان بیت المال درآمد ندارند؛ سپاه پاسداران جمهوری اسلامی با تاسیس سپاه قدس این روزها در کنار جنایت هایی که در خاورمیانه مرتکب میشود، دستی هم در صادرات مواد مخدر و واردات مشروبات الکی و قاچاق دختران ایرانی به کشورهای دیگر دارد. در زمان محمودک هزاره، این کوتوله سیاسی حقیر فاش کرد که سپاه بیش از ۱۰۰ اسکله غیر قانونی در اختیار دارد.

آنهایی که فکر میکنند تحریم های آمریکا میتواند مانع از جنگ افروزی های سپاه در خاورمیانه شود، اشتباه میکنند. سپاه اکنون یک کارتل مافیایی است که تمام ایران را بلعیده است و با قاچاق مواد مخدر و انسان، درآمدهای دیگری هم دارد که آمریکا قادر نیست آنها را ردیابی کند. بزرگترین دلیلی که سپاه نپذیرفت دولت ویترین لوایح پولشویی را تصویب کند، همین ترس از رد یابی شدن بود. سپاهی که امروز ایران را اشغال کرده است و در سوریه و عراق و یمن و فلسطین و لبنان مشغول به آدمکشی است، یک نیروی اهریمنی است که باید هر چه زودتر از میان برود. تا این کارتل سیاسی _ اقتصادی که به سبک مافیا دارای کادر و درجه بندی است، در ایران در قدرت است، ایران و خاورمیانه روی خوش نخواهند دید.

اکنون زمان آن رسیده است که از خامنه ای و سپاهش بخواهیم هزاران میلیاردلاری را که در طول این سالها از خزانه ملت به یغما برده اند،مقداری اش را این روزها برای مبارزه با کرونا خرج کنند. همین فضای عظیم مصلی تهران ( نه فقط قسمت نمایشگاه) و یا بتکده مرقد امام جاهلان ، نمونه ای از امکاناتی است که میشود برای اسکان مبتلایان به کرونا از آنها استفاده کرد.ملت نباید ساکت بنشیند. ۴۱ سال زیر سایه ترس و مصلحت زندگی کردیم که ایران و ایرانی سرنوشتش امروز این شده است. امروز روز مبارزه است. روز پس گرفتن ایران، از اهریمن خامنه ای و سپاه جنایتکارش؛ آری ، فردا دیرتر از امروز خواهد بود، اگر همچنان انتخاب ما همزیستی انگلی و‌مماشات با این حکومت اهریمنی باشد.

منابع اطلاعات در مورد مصلی : ویکی پدیا و مطبوعات دهه شصت

به اشتراک بگذارید: