چرا جمهوری اسلامی آمار واقعی را نمی دهد؟

هر حکومتی که مقبولیت خود را مدیون مردم بداند سعی می کند رضایت آنها را جلب کند و در نتیجه چاره ای جز پاسخگو بودن در مقابل مردم و رسانه های آزاد ندارند.

اما در جمهوری اسلامی مردم رقیب حکومتند نه شریک آن. حکومت نیازی نمی بیند واقعیات و آمار و ارقام درست را به مردم اعلام کند. همه چیز در جمهوری اسلامی محرمانه است. مردم نامحرمند و نباید در جریان واقعیات قرار بگیرند. از اول انقلاب تاکنون اتفاقات زیادی رخ داده که هیچگاه از سوی حکومت واقعیت آن به مردم گفته نشده بلکه بمرور زمان و بصورت جسته و گریخته از طریق مصاحبه ها یا خاطرات افراد بخشی از آن واقعیات برملا شده است.

برخی افراد تلاش می کنند تا بصورت علمی ثابت کنند که آمار و ارقام کشته شدگان ویروس کرونا در چین و ایران اشتباه است. برای ما که چهار دهه از این حکومت مذهبی دروغ شنیده ایم، نیازی به استدلال علمی نداریم. ما هیچگاه از این فرقه جنایتکار حرف راست نشنیده ایم. اینها کسانی هستند که در روز روشن و در مقابل دوربین ها یک درب قابلمه می آورند و ادعا می کنند که دستگاه ویروس یاب ساخته اند. دروغگویی در ذات آخوندها و کارگزاران جمهوری اسلامی است.

نه به نرخ تورم ، نه به نرخ بیکاری، نه به آمار کشته شدگان اعتراضات، نه به ارقام بیماران ویروس کرونا از سوی این رژیم نمی توان اعتماد کرد. همش دروغ است و اساسا رابطه این حکومت با راستگویی و شفافیت جمع اضداد است.

به اشتراک بگذارید: