چرا باید به این دولت اشغالگر و «کرونا» گستر مالیات بپردازیم؟ از پرداخت قبوض آب و برق و گاز خودداری کنید!

نقطه قوت نظام جنایتکار جمهوری اسلامی نیروهای نظامی و وحشی و بی رحم آن هستند و نقطه ضعفش ، اقتصاد رو به فروپاشی! اگر اندیشمندان و دولتمردان آمریکا بهترین راه مقابله با این نظام غیر مردمی را «تحریم» اقتصادی دانسته اند، چرا ملت از همین الگو استفاده نکند؟

با این سراشیبی تندی که واحد رسمی پول نظام _ «پهن خمینی» _ دارد تجربه میکند، هر پولی که در بانک های ورشکسته نظام بماند، سرانجام توسط دزدان و غارتگران نظام هاپولی خواهد شد.

نه دلخوش به سودهای کوتاه مدت بانک ها باشید و نه مطمئن از امن بودن پولهایتان در بانک ها؛ بهترین راه برای حفظ سرمایه در این شرایط، کشیدن پولها از بانک ها و سرمایه گذاری در جهت ثابت نگاه داشتن ارزش دارایی های _ در بازار ارز و طلا _ است.

در این شرایط ناپایدار اقتصادی ، سوداگری با قیمت طلا و ارز به قصد کسب «سود» کاری بیهوده است، اما اگر کشیدن پولها از بانک ها تنها به قصد حفظ ارزش دارایی شما صورت پذیرد، هیچ ضرری متوجه شما نخواهد شد.

دولت ورشکسته جمهوری اسلامی پول نفت ما را به فلسطین و لبنان و سوریه میدهد که چه؟ چرا باید از جیب من و تو ایرانی سفره تروریست های اسلام زده در خاورمیانه «رنگین» شود!؟

چرا باید ایرانی بنزین ۳ برابر بخرد، آنوقت میلیون ها بشکه نفت و بنزین به سوریه مجانی داده شود!؟

این حکومت نماینده نسل جوان و اکثریت ملت ایران نیست. گیرم به قول خمینی پدران و‌مادران بی سواد و نا آگاه ما در ۴۱ سال پیش خطایی کردند، ما چرا باید تاوان این خطا را بیش از این بپردازیم؟

جنگ پارتیزانی با نظام فقط در کف خیابان ها نیست. نافرمانی مدنی و تحریم های هوشمند اقتصادی مردم بر علیه دولت، تیغ ماشین سرکوب را کندتر خواهد کرد. باید از هر طریقی که میتوانیم، به ارکان اقتصادی حکومت ضربه وارد کنیم!

اکنون زمان آن رسیده است که چک آب و برق مفت خمینی را که به دست پدران و‌مادران ساده دل ما داد، نقد کنیم!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها