پیوند فکری دمکراتهای افراطی امریکا با آخوندها

شب گذشته که مناظره مایک پنس و کمیلا حریص پخش شد، صحبت به برجام و کشتن قاسم سلیمانی کشید. کمیلا حریص می گفت ترامپ ازتوافقنامه هسته ای با ایران بیرون آمد و نتیجه اش این شد که آنها الان دارند بمب اتم می سازند و ما در خطر هستیم. بعد در مورد کشتن قاسم سلیمانی هم گفت این امر باعث شد ایرانی ها حمله تلافی جویانه بکنند و صدها سرباز امریکایی ضربه مغزیی بشوند!

حرف دل دمکراتها این است که جمهوری اسلامی یک حکومت نرمال است و ما نباید به آنها هیچگونه فشاری بیاوریم. اگر قاسم سلیمانی باعث کشته شدن صدها سرباز امریکایی در عراق شد ما نباید کاری کنیم.

این انس و علاقه دمکراتهای افراطی امریکا به آخوندها و دیکتاتورها یک امر گذرا و تاکتیکی و زودگذر نیست. اینها واقعا با گروههایی که علیه غرب و مخصوصا علیه امریکا و اسرائیل هستند یک بستر فکری مشترک دارند و پیوند عاطفی شان واقعی است.

شما ببینید کره شمالی به بمب اتم دست یافت اما در برابر سیاستهای ترامپ عقب نشسته چون میداند یکی بزند صدتا میخورد اما همین کره شمالی در زمان کلینتون و اوباما تبدیل به یک تهدید واقعا جدی برای امریکا شده بود. جمهوری اسلامی در دوره اوباما تبدیل شده بود به یک اختاپوس که بخش وسیعی از منطقه را به صحنه جنگ و ویرانی تبدیل کرده بود اما الان در ضعیف ترین شرایط نظامی و اقتصادی و مالی قرار دارد. مراکز هسته ای و نظامی جمهوری اسلامی یکی پس از دیگری مورد هدف قرار می گیرند. جفتگ پرانی سپاه در منطقه بشدت کاهش یافته و رژیم خامنه ای فقط به فکر نجات خودش هست.

بیخود نیست که افراد فاسدی مثل ایلهان عمر و نایاکی ها در بالاترین سطح به این جماعت دمکراتهای افراطی مشاوره میدهند.

برخی از ساده اندیشان می گویند مهم نیست بایدن بیاید یا ترامپ چون سیاستهای کلی امریکا ثابت است. من ریشه پیدایش چنین طرز فکر دایی جان ناپلئونی از کجاست اما یقین دارم که اگر این جماعت دمراتهای افراطی به قدرت برسند هم امریکا و هم بخش های وسیعی از جهان را وارد بحران های پیچیده ای خواهند کرد. چین و کره شمالی از یکطرف، جمهوری اسلامی و ترکیه و قطر از سوی دیگر و کوبا و ونزوئلا در آن سوی جهان تبدیل به کانون های تشدید بحران خواهند شد.

بخاطر همین است که گفته میشود نتیجه این انتخابات در امریکا حکم مرگ و زندگی را دارد زیرا پشت سر جوبایدن، گروهی از افراطی ترین چپ ها قرار دارند که در مقایسه با اوباما، باید گفت اوباما از اینها بسیار منطقی تر بود. این گروهی که پشت نقاب جوبایدن هستند همگی طرفداران تسلط چین بر جهان هستند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها