پیروزی نو مشروطه خواهان ایرانی؛ اینبار به جای شیخ فضل الله نوری نعش خامنه ای بر دار آونگ خواهد شد!

خامنه ای و اوباش اطرافش این روزها مدام از فواید حجاب اجباری سخن می گویند و روزی نیست که اراجیف ایشان در مطبوعات و صدا و سیمای رژیم بولد نشود؛ اما براستی چرا دیگر این حرف ها خریداری ندارد!؟

رهبر کودک کش شیعیان خاورمیانه مدام خیال میکند که در حوزه فرهنگ بی فرهنگی جمهوری اسلامی کم کاری شده است و یا مثلا تبلیغات دستگاه پروپاگاندای رژیم کافی نبوده است و یا چون دانش آموزان در ایام کرونا به مدرسه نرفته اند، برای همین کودکان انقلابی جنبش زن زندگی آزادی با اسلام غریبه شده اند.

رهبر درمانده جاعشیعه نمیخواهد قبول کند که با اختراع اینترنت و شبکه های اجتماعی بیرون آمده از بطن آن، انحصار خبری و دیوارهای مرئی و نامرئی ساختار قدرت در جمهوری اسلامی فروپاشیده است.

در زمان پهلوی ها نسلی که اینترنت نداشت و از روی نادانی عبای خمینی را بر دست گرفت و توتیای چشمهای بیمارش کرد و حافظ بیضه های اسلام ناب محمدی شد و چپ و راستش دم از علی سوسیالیست و فاطمه فاطمه است ، زد ؛ هیچ چیزی از سیاست و تاریخ جهان و ایران به زور اسلامی شده نمیدانست و هنوز هم نمیداند!

این نسل هر چه را هم که به عنوان دستاوردهای مدنی دوران پهلوی مفت به چنگش آمده بود_ چون زحمتی برای داشتن آن ارزش ها نکشیده بود و خودش در پدید آمدن آن سیاست ها نقشی نداشت_ در پای میز قمار انقلاب اسلامی، از سر جنون و طمع و نادانی بر باد داد.

عین الله باکر زاده های ۵۷ تی چو مثلث بیق حماقت و جهالت و رذالت، وقتی برای ادامه تحصیل توسط شاه به خارج از کشور فرستاده شدند و دموکراسی جاری در کشورهای غربی را دیدند، با خود فکر کردند لابد فرانسه و امریکا چون سیستم جمهوری دارند ، پیشرفت کرده اند و به دموکراسی رسیده اند، پس مو میخوام رییس جمهور بشوم!

اما در کنار این نادان های ۵۷ تی، رندان قدرت طلب آن نسل کوتوله و سرشکسته هم خوب میدانستند برای به دست آوردن قدرت و شاه شدن خود لبو فروششان به جای پهلوی ها، سیستم جمهوری تنها انتخاب و وسیله موجود است و به قولی ساده تر، هدف وسیله را توجیه می کرد.

امروز نتیجه برآورده شدن آن آرزوهای کودکانه مثلث بیق و نسل تباه ۵۷ تی را همگان با گوشت و استخوان خویش لمس کرده ایم و دیده ایم که یک انتخاب اشتباه تاریخی در ایران به کجا ختم شده است.

برای مثال در حوزه اقتصاد با حاکم شدن اصول توحیدی اولین رییس جمهور عمام _ در دکترین اقتصاد مال خر است_ دلار هفت تومانی زمان شاه رسیده است به بالای ۵۰ هزار تومان…

خمینی و ملایان مکار پس از به قدرت رسیدن با دور زدن چروکی چریک های سیانورخور و پر عقده مجاهد و فدایی و همچنین قربانی کردن جاسوس های رسمی شوروی در حزب فواحش سیاسی توده، و فریب دادن ساده لوحان مصدقی و “محلل” کردن آنها در فرآیند انتقال قدرت ، تاج را از سر ایران و ایرانی برداشتند و عمامه سیاه را نماد این تباهی که امروز تحت عنوان ولایت فقیه و جمهوری اسلامی میشناسیمشان ، کردند!

گر چه تجدد اجباری و زورچپان پهلوی ها سرانجام در پیچ تاریخی بهمن ۵۷ به مشروعه خواهان و اوباش خمینی طلب ارتجاع سرخ و سیاه باخت و قدرت را تسلیم کرد، اما این باخت پایان کار نبوده و نیست!

پشتوانه فرهنگی که پهلوی ها _ با همه معایبی که داشتند_ برای ایران و ایرانی به میراث گذاشتند، این روزها خودش را در جریان نومشروطه خواهی نسل بعد از انقلاب نشان داده است و هر چه ما جلوتر میرویم، رژیم جنایتکار خامنه ای در برابر این جوانها آچمزتر میشود.

خامنه ای نمیخواهد باور کند که اکنون در روستاهای ایران به مدد شبکه های اجتماعی صحبت از انفجار بیگ بنگ و زندگی در مریخ است و داستان سرایی های قداره کشان شیعه و امامان جنایتکارشان دیگر هیچ جذابیتی برای نسل جوان ندارد.

جوان ایرانی امروز می بیند که مشتی بیمار جنسی و متجاوز کریه منظر در حالی دم از اجباری بودن حجاب میزنند که خود چو به خلوت می روند، آن کار دیگر میکنند!

امروز جوان ایرانی میبیند پدران و مادران غیر سیاسی که حاصل تربیت دوران شاه و سیستم آموزشی و نظامی فرخ رو پارساها و هویداها و جهانبانی ها بودند، در میدان های مین جنگ ایران و عراق تکه تکه شده اند و نصیب خانواده هایشان جز اشک و اندوه هیچ چیز دیگری نیست؛ اما از آن طرف هم درست در نقطه مقابلش روضه خوانهای دوزاری مثل همین خامنه ای و محسن رضایی و دیگر شرکا شده اند خلیفه و وزیر و وکیل- و خروجی سیستم ابله پرورشان هم شده است ویرانی ایران زمین و صحبت از فروش کیش و قشم کردن!

امروز جوان ایرانی میبیند عربستان و ترکیه و امارات با سرعت نور دارند پیشرفت میکنند و آنوقت ما هنوز دنبال این هستیم که ببینیم حجاب در قرن بیست و یک خوب است یا بد؟

جناب فرمانده، امروز اصل حجاب که هیچ، حتی خود اسلام و پیامبر جنایتکار و امامان انگوری اش در میان اکثریت نسل جوان پشیزی ارزش ندارند، دیگر تو خودت حساب کن ابلهی جنایتکار و کودک کش همانند تو چه جایگاهی در میان مردم ایران دارد!؟

وقتی چند ماه پیش دانشجویان پسر و دختر آلت داشته و نداشته خویش را حواله بیت رهبری کردند، بی شک تو فرومایه بی ریشه باید به فکر فرو رفته باشی که چه شد این شد؟

ملایانی که زمانی با فتواهایشان کشور را به هم میریختند، امروز حتی کسی رغبت ندارد آنها را در خیابان سوار تاکسی خویش کند؛ اگر این ملایان امروز چاقو در وسط خیابان نخورند، روز خوبشان بوده است.

تنها سود این انقلاب کثیف و جمهوری برآمده از رحم آن، نابودی اسلام و بی اعتبار شدن جریان ناقص الخلقه موسوم به چپ ایرانی است. چه خوب که در جریان مستقر شدن جمهوری اسلامی، ارتجاع سیاه خودش رفقای خطرناک و تروریست ارتجاع سرخ را از سر راهش برداشت و در فردای ایران آزاد نسل جوان احتیاج ندارد که یک بار دیگر هم بعد از چیرگی بر مذهبی ها با مخ لصان آلبانی نشین و پیر کفتاران ۵۷ تی سوشال خور و فاند بگیر مقیم رادیو زمانه ها بجنگد.

نابودی تشیع و چپ وطن فروش و فرقه های وابسته که یک روز ابله مفید استالین در ایران بودند و روز دیگر مزدور صدام حسین و روز دیگرش شریک جنایات گنده لات های تجزیه طلب مثلا خلق های تحت ستم، آغاز راهی است که پایانش پیروزی مشروطه خواهان است.

خامنه ای درمانده، در روز پیروزی نسل جوان بر جمهوری اسلامی و اوباش ۵۷ تی پدید آورنده اش، اگر بخت مثل همیشه یار تو نباشد و همچنان زنده باشی، سرنوشتی بهتر از شیخ فضل الله نوری در انتظار تو و فرزند حرامی ات نخواهد بود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx