پیام شاهزاده در مورد اعتماد عمومی

شاهزاده رضا پهلوی در پاسخ به اعلام پشتیبانی و اعتماد مردم از ایشان پیامی منتشر کرد:


‏هم‌میهنانم در ایران و سراسر جهان
‏این روزها پیام‌های شما را در کمپینِ ⁧‫#من_وکالت_میدهم‬⁩ می‌خوانم و می‌بینم. از مهرتان سپاسگزارم و موجب افتخارم است که تا این اندازه مورد اعتماد شما هستم.
‏بیش از چهار دهه قبل، زندگی سیاسی خود در تبعید را با این ماموریت آغاز کردم که یار و یاور شما در مبارزه برای آزادی ایران باشم. در مسیر انجام این ماموریت،اعتماد روزافزون شما ارزشمندترین سرمایه‌ی من بوده است‌.بدانید که به مسئولیتی که این اعتماد با خود به همراه می‌آورد،آگاهم و همچون چهار دهه گذشته، بدون هرگونه چشم‌داشت و یا انگیزه شخصی،با تمام توانم همراه شما در این مبارزه خواهم بود
‏ابراز عمومی این اعتماد،ازجمله این امکان را به من ودیگر افراد مورد وثوق شما می‌دهد تا با قدرت و صراحت بیشتری به نمایندگی از شما در سطح بین‌المللی گفتگو و مذاکره کنیم همان‌طور که در مهرماه ۱۳۹۹ در «پیمان نوین» تاکید کردم،نجات ایران جز با همبستگی ملی ممکن نیست. امروز نیز بار دیگر، دست همکاری به سوی همه نیروهای دموکراسی‌خواه اعم از شخصیتها و احزاب و گروه‌ها دراز می‌کنم تا بر پایه‌ی سه اصل مشترک حداقلی: تمامیت ارضی ایران، دموکراسی سکولار مبتنی بر حقوق بشر، و حق مردم برای تعیین شکل نظام سیاسی از طریق یک انتخابات آزاد، یاریگر انقلاب ملی ایران باشیم
‏مسیر پیروزی روشن، و آزادی میهن از چنگ اهریمن نزدیک است. هیچ نظامی هر اندازه خشن و خونخوار نخواهد توانست در برابر اراده پولادین ملتی متحد تاب بیاورد.
‏از شما هستم و با شما، و تا روزی که حکومتی ملی، دموکراتیک و منتخب مردم در ایران زمام امور را در دست بگیرد از پا نخواهم نشست.
‏زن زندگی آزادی
‏پاینده ایران،
‏رضا پهلوی

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx