پیامد حملات اسرائیل به مراکز حساس

امروز هم انفجارات عظیمی در مجتمع گاز مایع در فریمان (اطراف مشهد) گزارش شد که علت آن همچنان در هاله ای از ابهام است. خبرگزاریهای رژیم بشدت از انتشار اینگونه خبرها خودداری می کنند و در صورتیکه انفجار و یا آتش سوزی بحدی قوی باشد که انبوهی از مردم منطقه آنرا شنیده و یا دیده باشند، خبرگزاریهای داخلی آنرا اعلام می کنند ولی سعی می کنند آنرا کم اهمیت جلوه دهند. چرا؟ دلیلش را در پاراگرافهای پایین خواهید خواند.

جمهوری اسلامی بعد از جنگ ایران و عراق میلیاردها دلار صرف تقویت چند چیز کرده است و همواره به آنها می بالیده است:

1- صنایع موشکی

2- فعالیتهای هسته ای

3- تقویت گروههای نیابتی تروریستی

4- اقتدار اطلاعاتی و تقویت ماشین سرکوب

جمهوری اسلامی در سه تای اولی شکست خورده و همه پولهایی که در آن موضوعات صرف کرده عملا به هدر داده است. شما ببینید این همه روی توان موشکی مانور میدادند. آیا توان شلیک یک موشک به اسرائیل را دارند تا عامل بازدارنده حملات مکرر اسرائیل در سوریه و اخیرا در داخل ایران باشد؟

داشتن موشکهای دور برد زمانی ارزش نظامی داشت که تجهیزات ضد موشکی متداول نبود. الان اسرائیل دفاع ضد موشکی اش آنقدر قدرتمند است که حتی فشقه های تروریستهای حماس را هم رهگیری می کند چه رسد به موشکهای 12 متری اسکاد.

این از اقتدار موشکی که بدرد هیچ چیز نمیخورد فقط پول مردم بدبخت ایران صرف آهن قراضه های کره شمالی و چین شد.

اما برویم سراغ فعالیتهای هسته ای.

جمهوری اسلامی بیست سال است که میلیاردها دلار صرف ساخت یکی دو تا بمب اتمی کرده که نه تنها در این راه موفق نشده بلکه این فعالیتها تبدیل به یک تهدید امنیتی شده بطوریکه هواپیمای اسرائیلی به عمق حریم هوایی نفوذ و آنجا را نطنز را بمباران کرد و رفت.

بنابر این فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی هم برایش اقتدار نیاورد و فقط پولهای مردم بدبخت دود شد و رفت به هوا.

و اما آخر و عاقبت تجهیز گروههای نیابتی را هم داریم می بینیم.

قاسم سلیمانی را را چنان زدند که کتلت شد و هیچ اتفاقی نیفتاد. نه حزب الله توانست غلطی بکند و نه حشدالشعبی و نه حوثی های یمن. یکی یکی دارند ضعیف تر و ضعیف تر میشوند. جمهوری اسلامی روز به روز نفوذش در عراق و سوریه و لبنان را دارد از دست می دهد و مردم این کشورها بارها علیه سیاستهای مخرب رزیم آخوندها تظاهرات کرده اند و عملا این رژیم همه بافته هایش در این کشورها دارد پنبه میشود.

تنها جایی که رژیم هنوز دست بالا را دارد قدرت زیاد در سرکوب مردم عادی است.

هر چقدر این حملات اسرائیل زیادتر و مستمر تر باشد، روحیه مردم عادی بالاتر می رود و ابهت و شکست ناپذیری جمهوری اسلامی در نزد مردم فرو خواهد ریخت. این حالت یعنی الفاتحه مع الصلوات!

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها