پول بده روی سیبیل رسانه ها نقاره بزن

مجله فوربس نام نگار مرتضوی مزدورعلنی آخوندها را جزو 30 زن الهام بخش معرفی کرده، کسی که از طرف رژیم تروریستی و واپسگرا ماموریت دارد تا بر روی قتل و کشتار و جنایات این رژیم پلید ماله بکشد و چهره کثیف آخوندها را بزک کند.

شاید برای کسانی که از زد و بند و فساد رسانه های چپ اطلاعی ندارند این را یک موفقیت برای رژیم کثافت اسلامی محسوب کنند اما با کمی مطالعه براحتی میتوان دریافت که مجلاتی مانند فوربس از طریق همین رپورتاژ-آگهی‌ها کسب درآمد می‌کنند. یعنی پول می گیرند نام شما را داخل یک لیست مثلا زنان یا مردان تاثیر گذار در تغییرات آب و هوا! و یا عناوین صدتا یه غاز مشابه می گنجانند.

جمهوری اسلامی با کمک موسسات چپ افراطی از این پول های بادآورده زیاد خرج می کند. کسی که کارچاق کن اینجور آگهی هاست شخصی است به نام @TommyASC91

که اگر به اکانت تویئترش بروید می بینید که خودش به صراحت درمورد افراد دیگری که برایشان آگهی نوشته توضیح داده است.

خلاصه اینکه خوشبختانه چشم مردم به عمق کثافت رسانه های چپ افراطی در امریکا بتدریج دارد باز میشود. این روزها دیگر استناد به نیویورک تایمز و رویترز و واشنگتن پست و بی بی سی و غیره برای کسی اعتبار نمی آورد. همه ششان عوضی و غرق در تحریف واقعیاتند و شرافت ژورنالیستی و بی طرفی مطلقا در بین آنها وجود ندارد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها