پنجشنبه پنجم دی ماه ۱۳۹۸ ایران را پس خواهیم گرفت

پنجشنبه پنجم دی ماه ۱۳۹۸ روز مقابله ایرانیان آگاه و وطن دوست با حکومت بیگانه فرقه تبهکار جمهوری اسلامی به سرکردگی خمینی گجستک و سلف تبهکارش سید علی خامنه ای، پیش رو است.

منوچهر بختیاری این سلحشور ایرانی، پدر پویا بختیاری، قهرمان ملی و مردمی، به بهانه مراسم چهلم پویا بختیاری و ۱۵۰۰ جانباخته دیگر خیزش آبان ماه ۹۸ از همه ایرانیان در همه نقاط کشور برای حضور در خیابانها و به  نیت آزاد سازی ایران از سلطه آخوندها، فراخوان داده است.

منوچهر بختیاری دلاورانه و با شجاعتی بی نظیر هر آنچه را که باید با مردم در میان بگذارد از طریق شبکه های مختلف به گوش ایرانیان رساند:

ـ حکومت با سه شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی قدرت را در دست گرفت. امروز نه استقلالی وجود دارد و نه آزادی. حکومت با عملکرد خود حتی دین را از مردم گرفت.
ـ این حکومت هدفی جز ویرانی ایران و به یغما بردن ثروت ایرانیان ندارد.
ـ این حکومت با دروغ و تبهکاری و استفاده از احساسات پاک مذهبی به قدرت رسید.
ـ ایرانیان چهل سال پیش با وجود پیشرفت چشمگیر اقتصادی از سواد سیاسی بهره مند نبودند و حکومت غاصب از ناآگاهی مردم برای رسیدن به قدرت استفاده کرد.
ـ بدنه سپاه پاسداران عاشق مردم و مخالف نظام هستند. 
ـ صاحبان قدرت و اسلحه ایرانی نیستند و به نفع کشورهای عربی منطقه از ثروت ایران بهره برداری می کنند.
ـ ایرانیان بدون انتظار کمک از کشورهای دیگر باید با اتحاد و همبستگی و دست در دست هم بیگانگان را از کشور بیرون کنند.
ـ حکومت، کتاب قرآن را به نفع خود ترجمه کرده و با سوءنیت، اعتقادات مذهبی آنها را نشانه رفته و به سمت و سوی تبهکاری می کشاند.
ـ آمران و عاملان کشتار جوانان این مرز و بوم به هیچ چیز اعتقادی ندارند. ده سال پیش که ندا را هدف گلوله قرار دادند فکر نمی کردم که آنها به جمجمه پسر من شلیک کنند. ایرانیان باید با حضور خود در پنجم دی از ایمان و اعتقادات خود دفاع کنند.

ایل بختیاری یکی از اقوام ایرانی وطن دوست است که همواره در طول تاریخ از یکپارچگی ایران دفاع کرده و تا پای جان جنگیده است. اقوام ایرانی با اتحاد، شجاعت و رشادت پشتیبان یکدیگرند و یک بار دیگر به دشمنان تمامیت ارضی ایران، که آنها را از تجزیه می ترسانند، نشان خواهند داد که در بزنگاه تاریخی، چگونه در راه ایران دست در دست هم حتی از تقدیم جان خود نیز دریغی ندارند.

منوچهر بختیاری سردار ملی ایران با احترام به شاهنشاه فقید از ولیعهد ایران شاهزاده رضا پهلوی برای تماس تلفنی تشکر و قدردانی کرد.

منوچهر بختیاری کاوه آهنگری ست که انتظارش را می کشیدیم. امروز باید همه ایرانیان با در دست داشتن پرچم شیر و خورشید نشان ایران همچون کاوه و فریدون، ایران را از سلطه ضحاک زمانه، سید علی خامنه ای و  آخوندهای اژدهاصفت رهائی بخشند.

پاینده ایران

دقیقه ۵۸:۲۵ تا ۱:۵۰ آخرین مصاحبه منوچهر بختیاری قبل از بازداشت وی، همسر و برادرش از طرف وزارت اطلاعات به تاریخ دوم دی ماه ۱۳۹۸.

فریدون فرخ، فرشته نبود
ز مشک و ز عنبر، سرشته نبود
به داد و دهش یافت او فرّهی
تو داد و دهش کن، فریدون توئی

به اشتراک بگذارید: