پروپاگاندای سپاه درمورد دستگیری زم

سپاه پاسداران: روح‌الله زم به داخل کشور هدایت و دستگیر شد.

این تیتر رادیو فردا درمورد دستگیری روح الله زم است که از سه سال پیش به خارج کشور آمده بود و در آغاز با انتشار برخی از اخبار نیمه محرمانه و بعضا درست و گاهی نادرست، توجه رسانه ها را بخود جلب کرده بود.

او حتی در بحبوحه خیزش مردم در دی ماه 96 با راه اندازی کانال تلگرامی آمد نیوز بسیاری از اعتراضات را خط میداد. گاهی فراخوان برای تظاهرات میداد که معمولا در نطفه حفه میشد و تعدادی نیز دستگیر میشدند.

روح الله زم بدلیل کاراکتر لمپن و بچه آخوندی که داشت بزودی وارد جریاناتی شد که دستش برای بسیاری از همراهانش رو شد. او بارها به رضا پهلوی و طرفدارانش توهین کرد و تلاش زیادی را برای تخریب براندازان انجام داد بطوریکه عملا تبدیل به یک مهره سوخته اطلاعاتی شده بود.

ما نمیدانیم که او خودش به ایران رفته و دستگیر شده یا اینکه ماموریتش پایان یافته و او را خواسته بودند و یا اینکه او را فریب داده اند و به ترکیه کشانده و در انجا دستگیر کرده اند. اما هرچه هست هدف اطلاعات سپاه از پررنگ کردن این خبر و این سناریوی دستگیری ایجاد این ذهنیت است که عوامل جمهوری اسلامی موفق شده اند یکی از عناصر ضدانقلاب را دستگیر کنند.

خب. اگر روح الله زم واقعا از عناصر ضد انقلاب بوده و شما توانسته اید او را فریب بدهید و به ایران بکشانید که هنر نیست. شما او را در خارج دستگیر نکرده اید. او خر شده و وعده های شما را باور کرده و با پای خودش به مهلکه رفته.

واگر روح الله زم از ابتدا مهره خود شما بوده، باز هم بازگشت او به ایران که هنر شما نیست. مثل مهره قبلی تان “مدحی” که قبلا به خارج فرستاده بودید و بعد از اتمام ماموریت به ایران بازگشت، این بچه آخوند هم ماموریتش را انجام داده و حالا موقع علم کردن چهره جدیدتری است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها