پادشاهی خواهان هنوز نمیدانند مرد ساحل کجاست که خبر رسید کوشان پیرزاده هم به جرم پادشاهی خواهی زندانی و شکنجه شده است!

مظلوم ترین زندانیان سیاسی ایران طرفداران پادشاهی هستند. اینها از یک طرف در صورت دستگیری توسط حکومت کوچکترین مدارایی در حقشان روا نمیشود و از طرفی دیگر رسانه های خارج از کشور که در تسخیر اصلاح طلبان و ۵۷ تی های مومیایی است، اخبار این زندانیان را سانسور میکنند.

نکته جالب توجه این است که اگر یک زندانی استمرار طلب همانند مهدی خزعلی تیغی بر کف پایش رود، توپخانه خاتمی چی های مدیون به «بابااکبر» فورا مشغول به کار میشوند و طرف را چنان باد میکنند که تو گویی یک طرف جمهوری اسلامی است و طرف دیگر سردار اعتصاب غذا با ماهیچه! پس از چند سال هم این دیوث خیبر میرود در صف اول نماز جمعه پشت سر خامنه ای جنایتکار نماز میخواند و از زنده یاد «جهان پهلوان نوید افکاری» ایراد میگیرد که چرا «مقاومت» نکرد!

مردک بی مقدار، ای خوک زاده خزعلی، دیگر چه مقاومتی بالاتر از جان را در راه میهن قمار کردن و توسط دژخیمان خامنه ای به دار کشیده شدن!؟

کوشان پیرزاده را فراموش نکنید که این افراد جز شما و شبکه های اجتماعی هیچکس را ندارند. اینها نه ربات های آلبانی را دارند که برایشان از مزرعه «ترول» هشتگ درست کنند و نه جانشان برای اصلاح طلب و اصول گرا مهم است. فقط کافی است نگاهی به نحوه پوشش اخبار «مرد ساحل» بیاندازید تا بدانید چرا پس از این همه مدت ، مردم تازه خبردار میشوند که بله، قهرمانی به نام «کوشان پیرزاده» زندانی و زیر شکنجه است!

با اشتراک گذاشتن عکس و نام این قهرمان، نگذارید شبکه های خبری فاسد استمرار طلب و ۵۷ تیون مقیم در بی بی سی و دیگر رسانه های سبز و بنفش و هفت رنگ، نامش را «محو» کنند و پس از مرگش هم همانند زنده یاد جاوید نام «وحید صیادی نصیری» کسی نداند چه رادمردانی برای پس گرفتن ایران از جان خویش گذشتند و نام ایران و «ایران پرستان» را در پیش چشم اشغالگران جمهوری اسلامی و طرفداران پیدا و پنهانشان بر دیوار تاریخ خونبار این سرزمین حک کردند.

یادشان گرامی باد و نامشان در کنار فریدون فرخزادها، جاودانه!

آخرین پست زنده یاد وحید صیادی

به گزارش ایران اینترنشنال خالد (کوشان) پیرزاده، قهرمان و مربی پرورش اندام خوزستان و زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ، در پی چهارده روز اعتصاب غذا پس از افت فشار دچار بی‌حالی شده و به بهداری زندان منتقل شد.

پیرزاده که دومین دور اعتضاب غذای خود را سپری می‌کند در فایل صوتی گفت که روز جمعه ششم فروردین ماه در چهاردهمین روز اعتصاب به دلیل افت فشار از حال رفته و در بهداری زندان به او سرم نمکی زده‌اند.

این زندانی سیاسی همچنین گفت که در اثر اعتصاب غذا وزنش از ۱۱۳ به ۱۰۲ کیلو کاهش یافته است.

پیرزاده پیشتر نیز از صبح روز دوشنبه ۴ اسفند ماه گذشته در اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی و مخالفت مسئولان با درخواست آزادی مشروطش دست به اعتصاب غذا زد و بعد از وعده مقام‌‎های زندان مبنی بر پیگیری آزادی مشروط او به اعتصاب غذای خود پایان داد.

با این حال بعد از مخالفت دوباره با آزادی مشروط پیرزاده، این قهرمان پرورش اندام باردیگر اعتصاب غذای خود را آغاز کرد که تاکنون ادامه دارد.

خالد پیرزاده ۵ خرداد ۹۸ به دست نیروهای امنیتی همراه با ضرب و شتم بازداشت شده است. او  در بهمن‌ماه همان سال شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به ریاست محمد مقیسه به اتهام اجتماع و تبانی علیه نظام به ۵ سال حبس و به اتهام توهین به رهبر جمهوری اسلامی به ۲ سال حبس و در مجموع به ۷ سال حبس تعزیری محکوم شد.

این حکم در خرداد سال۹۹ عینا توسط شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به ریاست احمد زرگر تایید شد و بنابر ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی مجازات اشد  یعنی پنج سال زندان در مورد او اجرا  می‌شود.

به اشتراک بگذارید: