وقتی پسرخاله آدم رئیس جمهور امریکا می شود

از روزی که اسلیپی جو وارد کاخ سفید شده، طرز حرف زدن مسئولین رزیم اسلامی هم عوض شده بطوریکه مثلا جواد ظریف خیال می کند پسر خاله اش رئیس جمهور امریکا شده.

امروز جواد ظریف در پاسخ تهدیدهای امانوئل مکرون درباره نقض تعهدات برجام از سوی جمهوری اسلامی گفته: اروپایی ها بیخود خودشان را در قضیه برجام قاطی نکنند. این یک دعوای خانوادگی بین ما و امریکاست که خودمون با بایدن آقا می نشینیم و آنرا حل می کنیم. دیروز جیلی خانوم (همسر بایدن آقا) زنگ زد و سلام رساند و گفت اسلیپی جو گفته به جواد آقا زنگ بزن دلم واسش تنگ شده، بگو ناهار تشریف بیاورند اینجا یک لقمه خورشت قورمه سبزی درست کردیم با هم میخوریم و تحریم ها را برمی داریم. رفیقت جان کری هم میاد. یه خورده هم واسه همدیگه شکلک در می آوریم خستگی مون در بره.

آقا جواد که در دوره ترامپ اجازه نداشت در هنگام سفر به نیویورک از هتل خارج شود، الان ورق برگشته و بقول امام راحل دیو چو بیرون رود فرشته درآید، ناهار را در زیر زمین کاخ سفید با اسلیپی جو و برادران نایاکی میخورد و نماز جماعت را با شیعیان میشیگان میخواند.

آقاجان، گذشت آن دوره که امریکا ابرقدرتی بود برای خودش و سپاه پاسداران ما را توی لیست تروریستی قرار میداد. الان به برکت برادران چینی در گسترش کرونا و الطاف خفیه الهی، کسی در کاخ سفید ظهور کرده که نامش قبلا در احادیث و روایات مکرر آمده که خورشیدی از غرب طلوع می کند و جهان را پر از عدل و دود می نماید. آن مهدی موعود همان اسلیپی جوست. مرد میدان عمل، دلاور قهرمان، شیر مردی از جنگل های آریزونا و پنسیلوانیا و دیگر بلاد شیطان بزرگ.

جواد ظریف به امانوئل مکرون و خانم مرکل زنگ زد و گفت ما ناهار دعوت بایدن آقا اینا هستیم. اگر کاری، مشکلی، چیزی دارید بگویید سفارش شما را به پسر خاله ام بکنم. تعارف نکنین والا.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها