وقتی برادران قاچاقچی سپاه سوخت بران را رقیب خود میپندارند و‌«خون» میریزند!

وقاحت سران و طرفداران حکومت اسلامی هیچ حد و مرزی ندارد. این روزها عده ای رانت خوار و شیاد که دستهای ناپاکشان به خون ملت ایران آلوده است، بحثی را در فضای مجازی برجسته کرده اند که چرا مردم به قاچاقچیان سوخت میگویند «سوخت بر» و به قاچاقچیان اجناس در کردستان میگویند «کولبر»!

براستی این سوال است یا مشق شب ارتش سایبری نظام؟ کدام انسان شریف میتواند چشم بر فقر مطلق در سیستان ببندد؟

اگر همه چیز مملکت سرجایش بود و مردم غم نان و سقف نداشتند، آنوقت حرف سوال کنندگان جای بحث داشت اما تا زمانیکه مردم سیستان نانی در سفره ندارند تمام این بحث ها بیهوده است و در این میان یک حقیقت ساده هم بیشتر وجود ندارد و آن حقیقت چیزی نیست جز اینکه تمام کولبران و سوخت بران قربانی سیستم و ظلم و ستمی هستند که حکومت جمهوری اسلامی باعث و بانی اش است. تازه اگر ما بخواهیم چشم بر حقیقت ببندیم و همانند حرامیان ولایت فقیه مردمان بیکار سیستان را «قاچاقچی» سوخت خطاب کنیم، آیا حق این قاچاقچیان سوختبر گلوله است؟

در حکومت دکانداران دینی دستهای سارقی که لاستیک ماشینی را دزدیده است، قطع میکنند اما حرامیانی چو قالیباف را که هزاران میلیارد از خزانه مملکت را اختلاس کرده است، رییس مجلس میکنند.

در حکومت دکانداران دینی، برادران قاچاقچی سپاه شغل رسمی خویش را از نگهداری انقلاب به صادرات مواد مخدر و بنزین و دخترکان فقر زده ایرانی «تغییر کاربری» داده اند آنوقت همین برادران قاچاقچی و تاجر «کش» در حالیکه میلیون ها لیتر بنزین را قاچاقی از ایران خارج میکنند و خرج خوک زادگان خود میکنند، به سوخت بران فقر زده سیستان میگویند قاچاقچی و گلوله بارانشان میکنند!

شباهت بیسوادی «علی کریمی» و قاچاقچی بودن سوختبران!

همین دیروز انتخابات فدراسیون فوتبال بود و اسطوره فوتبال ایران و مارادونای آسیا در نهایت توانست فقط ۹ رای جمع کند و چه جالب که عده ای از طرفداران ذلیل تیم فوتبال تاج تنها بر اساس تعصب کور و دشمنی با پرسپولیس در خط نظام قرار گرفتند و برای توجیه رای ندادن کاپیتان تیم ملی فوتبال به تنها کاندید فوتبالی انتخابات فدراسیون، همه جا نوشته اند علی کریمی سابقه مدیریت ندارد و مدرک دانشگاهی ندارد و …!

در نگاه اول حرف این دسته از افراد تا حدودی درست به نظر میرسد اما براستی آیا مشتی سردار شپشو سپاه که رفقایشان برایشان در دانشگاه های بی اعتبار و‌کیلویی آزاد نظام مدرک سازی کرده اند، «باسواد» به حساب می آیند و فقط علی کریمی تنها کاندید بی سواد است!؟

خانه از پای بست ویران است و تا زمانیکه همه چیز در این نظام منحوس بر اساس رانت و فساد و تقلب است، کسی حق ندارد به سوخت بران گرسنه و کولبران بیکار قاچاقچی بگوید و همچنین تا زمانیکه در سیستم فاسد جمهوری اسلامی مدارک تحصیلی خرید و فروش میشود، کسی نمیتواند به علی کریمی ها بگوید بی سواد!

اگر علی کریمی رییس فدراسیون میشد حداقلش دزد نبود و با استخدام مشاورانی از جنس «مهدی مهدوی کیا» میتوانست فوتبال ایران را متحول کند اما همه اینها خواب و خیالی بیش نیست. در جایی که سپاه ورود کرده است و فوتبال سیاسی شده است یکی از محل های درآمد برادران قاچاقچی و صدا و سیمای میلی، بی شک جایی برای افراد سالمی چو علی کریمی نخواهد بود.

به اشتراک بگذارید: