وقاحت تا این اندازه

تصورش را بکنید، در کشوری که جز کشورهای دارای منابع عظیم نفتی باشه، دومین کشور دارای منابع عظیم گازی و کلی ظرفیت بالقوه دیگه که از اون وضع بسیار عالی سال ۵۷ طوری سقوط کنه که دیگه از هر لحاظ در رتبه های پایین کشورهای جهان قرار بگیره، مردم را آنقدر درگیر و اسیر مشکلات عدیده بکنند( بطور عمدی) که در سطل های زباله دنبال غذا بگردند. در کپر درس بخونند. از امکانات آب آشامیدنی سالم محروم باشند و…… بطوری که عزت نفس اونها را این ملاها و لاشخورهای سپاهی از مدت ها قبل گرفته باشند …

بعد در دم دمای عید که مردم همه شور و شوق خرید لباس و …‌ داشتند، و با یک مقدار میوه و شیرینی آجیل محفل خانوادگیشون را گرم نگه می داشتند. با توجه به اوضاع بحرانی اقتصادی و معیشتی مردم که مواجه با مرغ ۳۸۰۰۰ تومانی و صد البته نایاب هم می شوند و گرانی افسار گسیخته بازار میوه؛ یک کارشناس معلوم نیست چی؟! بیاد مردم را دعوت به قناعت و حذف اقلام یاد شده از سبد خانوار کنه؟ واقعا مجری باید می پرسید خانم محترم مگه چیزی هم تو سبد خرید خانواده مونده که اونها اون را حذف نکرده باشند؟ و بی شرمانه تر آن که اظهار کنه خود پنداریتون را ببرید بالا . عزت نفستون را ببرید بالا.

ای نادان!

ای هرزه سیاسی!

تو چرا این فرمایشات را به حاکمان خود نمی کنی که کمتر پول خرج فلسطین و سوریه و لبنان و عراق و یمن بکنند. کمتر پول تو حلقوم لابیست های فاحشه بریزند! حالا چی میشه بجای اون دو چمدان دلار ، اعضای حماس به یک چمدان قانع باشند؟

مجری تلوزیون می پرسه، گوشت قرمز که از سبد خانوار حذف شد. آجیل هم مدت ها پیش حذف شد مردم مرغ هم نخورند؟ میوه هم نخورند؟

کارشناس می فرماید:

برنج خالی بخورید و میوه نخورید؛ مگه چی میشه؟ توقع‌تان را بیاورید پایین! برنج خالی بخورید . خود پنداریتون را ببرید بالا. عزت نفستان را ببرید بالا.

مجری می پرسه حالا من هیچی تکلیف بچه (خردسال) ام چیه؟ اون که خودپنداری حالیش نیست!

کارشناس (نا) محترم می فرماید:

به بچتون هم آموزش بدهید! باید به او هم یاد بدهید خودپنداریش را ببره بالا!!!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
10 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها