وحشت خامنه ای از عدم حضور مردم در سیرک انتخاباتی جمهوری اسلامی؛ دروغ میگویند رییس جمهور «تدارکاتچی» است!

علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت سال ۱۴۰۰ مدعی اهمیت مقام ریاست جمهوری در ایران شد و گفت همه مراکز مدیریتی کشور تقریبا در اختیار رئیس جمهور است!

خامنه‌ای در سخنانش به کسانی که رییس جمهور را در حکومت ایران تدارکاتچی می نامند تاخت و گفت که آن‌ها از روی «بی‌اطلاعی» یا «غرض‌ورزی» سخن می‌گویند. 

رهبر جمهوری اسلامی در این سخنرانی ویدیویی که روز یکشنبه اول فروردین ایراد شد همچنین گفت:

«قوه قضاییه و دستگاه‌های نظامی در مقابل رییس‌جمهور اندکی بالاتر از صفر هستند. این که می‌گویند رییس‌جمهور قدرت اجرایی ندارد، صحیح نیست.
 

رهبر جمهوری اسلامی با ادعای اینکه رای او با رای یک پسر ۱۵ الی ۱۶ ساله یک اندازه وزن دارد گفت دستگاه های جاسوسی و اطلاعاتی کشورهایی مثل آمریکا و اسراییل از چندی پیش تلاش می کنند انتخابات خرداد را بی رونق کنند.

ادعای تاثیرگذاری مقام ریاست جمهوری در ایران در حالی از سوی علی خامنه ای بیان می‌شود که بر اساس قانون اساسی کنترل نیروهای مسلح، قوه قضاییه، صدا و سیما و مجموعه‌های بزرگ اقتصادی مانند بنیاد مستضعفان و آستان قدس رضوی در دست رهبر قرار دارد!
تازه در کنار اینها باید به حکم های حکومتی و دخالت علی خامنه ای در انتخاب وزرای رییس جمهور هم اشاره کرد.

سید علی خامنه‌ای جنایت پیشه همچنین با نصب فقهای فسیل و مردگان نیمه متحرک شورای نگهبان، انتخابات را کنترل کرده و این شورا با استفاده از ابزار نظارت استصوابی از شرکت مخالفان و منتقدان رهبری در انتخابات جلوگیری می‌کند.

کمپین نه به جمهوری اسلامی که این روزها با حمایت عده زیادی از اهالی سیاست و هنر باعث وحشت رژیم شده است، باید بیش از همه بر روی «تحریم سراسری انتخابات» مانور دهد تا همین مشروعیت دروغینی را هم که نظام در انتخابات های مهندسی شده تحت عنوان «انتخاب مردم» به جهان عرضه میکند، بی اعتبارتر شود!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها