واقعا راحت شدیم از شر کروناهای سایبری

واقعا یکی از تصمیمات درستی که در زندگی ام گرفتم همین ترک کردن سایت مزخرف بالاترین بود. بقول معروف عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد. البته کار ما به خدا ربطی نداشت اما ابر و ماه و خورشید و فلک درکار افتاد تا بالاخره ما یک تصمیم درست گرفتیم. درستی این تصمیم را زمانی که بیرون آمدم بیشتر متوجه شدم. در این مدت شش ماهه بارها دوستان آشنا و ناآشنا پیام دادند و ابراز محبت کردند اما بقول آن بیابانگرد بچه باز “اگر خورشید را در دست راست و ماه را در دست چپم بگذارند باز هم حاضر نیستم به آن سایت برگردم!”

دوری از منجلاب، دوری از میکروبهای کج اندیش؛ دوری از عقرب های سایبری و از همه مهمتر دوری از یک مشت اسهال مغز سفیه و کودن، باعث شد ارزش وقت و انرژی و حتی ارزش نوشتن مطالب خودم را به غایت درک کنم.

حکومت چهل ساله آخوندی این ویژگی ذاتی را داشته است که افراد سالم و با شخصیت و اهل فکر را طرد کند و افراد مریض و لمپن و هرزه و نفهم را بخود جذب کند. بیخود نیست حامیان این رژیم منحط عمدتا از قماش  انسانهای پست و بدبخت هستند. از آنجا که امکانات کشور در مسیر تقویت و تکثیر نسل خلافکار و بی فرهنگ قرار می گیرد، بتدریج قشر نفهم و بیشعور تکثر پیدا کرده و مثل ویروس کرونا همه جا را می گیرند.

اگر خوب دقت کنیم می بینیم شاید دلیل اصلی مهاجرت ما از میهن و سرزمین مان، دوری از این میکروبهای کثیف و نفهم بوده است. همچنانکه انسان های سالم بطور منطقی خودشان را از محیط هایی که آلوده به ویروس کروناست دور می کنند، انسان های باشخصیت و کسانی که سلامت فکری و عقلی دارند خودشان را از یک مشت نفهم بیشعور دور می کنند تا قاطی آن آشغالها نباشند و لطمه نخورند.

شما ببینید جمهوری اسلامی چه برسر این مردم آورده است. توی خیابان یک آشغال بیشعور جلوی یک خانم را می گیرد و بی احترامی به او می کند و وقتی با پرخاش او مواجه میشود، نامردانه زن بیچاره را زیر مشت و لگد له می کند!

خب، آیا شما می توانید با چنین آشغال نفهمی بجث و گفتگو کنید؟ محال است. اینها دست پرورده یک نظام فاشیستی فاسد عقب مانده و دزد و خشن هستند. اینها عصاره اجرای دستورات عقب مانده اسلام در جامعه هستند. اینها جماعتی هستند که در مسجد و حسینه و تکیه امام حسین بزرگ شده اند. حتما میدانید که حسینه ها و تکیه ها محل چه کارهایی است؟

اینها نسلی هستند که به دیدن اعدام و شلاق زدن و سنگسار کردن ها رفته اند و با این چیزها خو گرفته اند. اینها با داستانهای سربریدن دشمنان خدا بزرگ شده اند. اینها جماعتی هستند که از اخلاق به دورند و از هر شیوه ای برای چپاول گری و کلاهبرداری و خلافکاری استفاده می کنند.

بیخود نیست حتی ایرانیانی که به تازگی از ایران خارج میشوند تفاوت فاحشی با ایرانیانی که تربیت یافته دوران پهلوی هستند دارند. ایرانیانی که زیر سایه آخوندها بزرگ شده اند عمدتا (و نه بطور مطلق) افرادی پیچیده، دروغگو و خلافکارند. به هیجکس اعتماد ندارند از بس خودشان هفت خط اند.

طرف مثلا زندانی سیاسی بوده و تازه از کشور به خارج آمده، اما فورا می فهمد از چه راههایی میشود سر دیگران را شیره بمالد و برای خودش آلاف و الوفی جمع و جور کند. طرف یک کلام انگلیسی بلد نیست ولی در نیویورک تایمز مقاله می نویسد!

تمام حقه بازی ها و ترفندها و راههای سواستفاده از زندگی در غرب را در همان هفته ها و ماههای اول یاد می گیرد و اینجا را هم مثل ایران به گند می کشاند. بعد شما درنظر بگیرید یک همچون آدم اشغالی می آید در بالاترین میشود بالایار و برای شما تعیین تکلیف می کند!

واقعا این موجودات از ویروس کرونا مخرب ترند. حیف است آدم سالم برود کنار چنین افرادی و با آنها کل کل کند. بالاترین محل بحث و گفتگو نبود. بلندگویی بود برای دروغ پراکنی های حکومتی چه از نوع اسهال طلبی اش و چه از نوع حشدالشعبی اش.

انسانی که برای خودش و وقتش و قلمش ارزش قائل باشد هرگز خودش را در کنار یک مشت سایبری و چپول وامانده و درمانده مفنگی قرار نمی دهد. من این را زمانی که بیرون امدم بیشتر درک کردم و این مطلب را در پاسخ به پیام های دوستانی که به من و مجموعه دوستان سایت مشروطه محبت دارند نوشتم.

خوشبختانه در سایت مشروطه دوستان خوبی دور هم جمع شده اند و با صفا و صمیمت برای ایران آزاد و آباد و سعاتمند تلاش می کنند. خیلی خوشحالم که در جمع شما دوستان خوب و نازنین هستم.

 

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
10 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها