همین روزها رژیم اعلام می کند: به بمب اتمی دست یافته ایم!

در سایه بحران گسترش ویروس کرونا که همه در سعی و تلاشند تا زنده بمانند و این بیماری خطرناک را کنترل کنند، جمهوری اسلامی درصدد است در روزهای آینده اعلام کند که بزودی اولین موشک با کلاهک اتمی را آزمایش خواهد کرد.

من از پشت پرده و تصمیمات رهبران این رزیم خبر ندارم اما پیش بینی اینجانب بر اساس شناخت چهل ساله از تار و پود این رژیم تروریستی است. شواهد و نشانه هایی که این گمانه را در ذهن تقویت می کند عبارتند از:

1- امروز مقاله ای در نیویورک تایمز منتشر شد که هشدار میداد جمهوری اسلامی سرعت فعالیتهای هسته ای خود را افزایش داده و همچنین چند مرکز مخفی اتمی خود را به اطلاع آزانس جهانی نرسانده است و بطور کلی از نظارت سازمان های بین المللی خارج شده است.

معمولا اینگونه مقاله ها را ماموران جمهوری اسلامی در امریکا تهیه و تنظیم می کنند و به نام یک فرد امریکایی که وجود خارجی هم ندارد بصورت مقاله های پولی منتشر می کنند و سپس رسانه های اصلاح طلب همین مطلب را به نقل از نیویورک تایمز تکرار می کنند.

آنچه که از این مقاله نیویورک تایمز برمی آید ترغیب کشورهای غربی به فشار آوردن به ترامپ است تا تحریم ها را بردارد و به برجام برگردد درغیر اینصورت جمهوری اسلامی بزودی مجهز به بمب اتمی خواهد شد.

2- رئیس جهانی سازمان انرژی هسته ای در روز گذشته درمورد وضعیت فعالیتهای هسته ای جمهوری اسلامی هشدار داد و اظهار کرد رفتارهای هسته ای ایران غیر قابل چشم پوشی شده و ما مجبور به تصمیم گیری های جدی هستیم. ظاهرا جمهوری اسلامی به بازرسان آژانس بین المللی برای ورود به ایران ویزا نداده و عملا نظارت آژانس را متوقف کرده است.

3- رهبران جمهوری اسلامی میدانند که امریکا در ماههای پیش رو سرگرم جنجال های انتخاباتی است و ترامپ برای پیروزی در انتخابات هرگز خود را وارد یک عملیات نظامی پرتنش نخواهد کرد. فشار تبلیغاتی دمکراتها علیه ترامپ را درمورد قتل قاسم سلیمانی بچه کش را دیدیم. با این حجم از فشار تبلیغاتی، تا انتخابات بعدی، ترامپ بسیار با احتیاط رفتار خواهد کرد.

از طرفی، اخوندها بخوبی میدانند اگر ترامپ این بار هم برنده انتخابات شود، آینده رهبران جمهوری اسلامی صدبرابر وخیم تر از وضعیت کنونی آنها میشود. ترامپ امسال با ترامپ سال دیگر از زمین تا آسمان تفاوت دارد. اگر ترامپ بار دیگر انتخاب شود، دیگر نه از دمکراتهای کنگره ترس و واهمه ای دارد و نه از فشار تبلیغاتی فیک نیوز. در همان ماههای اول تکلیف این رژیم تروریستی را خواهد کند.

بنابر این، آخوندها مصمم اند برای ضربه زدن به ترامپ، در روزهای آینده و یا حداکثر در ماههای آینده اعلام کنند که بخاطر خروج ترامپ از برجام، ما به سلاح اتمی دست یافتیم!

ممکن است شما بپرسید آیا ادعای دستیابی به بمب اتمی فقط یک بلوف است یا میتواند واقعی باشد؟

بنظر من اگرچه به هیچ حرف آخوندها نمی توان اطمینان داشت ولی ادعای دستیابی به سلاح اتمی میتواند واقعیت داشته باشد زیرا اولا این رژیم سالهاست که بدنبال دستیابی به بمب اتم بوده و همه مخفی کاریهای هسته ای اش هم در همین راستا بوده و ثانیا جمهوری اسلامی بسیار تلاش می کند تا از طریق کره شمالی یا شرکتهای چینی، و یا از بازار سیاه یک کلاهک هسته ای را خریداری و به ایران منتقل کند.

بهرحال چه ادعای دستیابی رژیم بلوف باشد و چه واقعیت داشته باشد، همین ادعا می تواند در رسانه های غربی زلزله ای ایجاد کند. جمهوری اسلامی مثل یک گروگان گیر و یا دزد سرگردنه عمل می کند. خیال می کند با ایجاد ترس در منطقه و جهان، می تواند از کشورهای دیگر امتیاز بگیرد.

باید صبر کرد و دید بعد از کاهش نگرانی های کرونا، جمهوری اسلامی چگونه دوباره به سرخط خبرها خواهد افتاد.

 

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها