همیاران رژیم تروریستها در امریکا (۷)

هومن مجد، متولد ۱۹۵۷ در تهران ؛ روزنامه نگار و نویسنده سیاسی/اجتماعی آمریکایی/ایرانی تبار است . او نویسنده چند کتاب از جمله  “دمکراسی آیت الله ها” است. پدرش ناصر مجد اردکانی در دوران پهلوی سفیر ایران در درژاپن بود. او ابتدا در انگلستان تحصیل کرد و بعدها به امریکا مهاجرت کرد. جد مادریش آیت الله محمدکاظم عصار‌ عراقی بود که از نویسندگان قانون مدنی جمهوری اسلامی می باشد. فامیل پدری او تقریبا همه آخوند عراقی بودند. تصویر زیر متعلق به سید محمد کاظم عصار کاظمینی عراقی است.

او در دوران خاتمی بعنوان مترجم در بسیاری از دیدارهای هیئت های دولتی حضور یافت. مردم ایران او را در سال 2016 در بالکن هتل لوسان در کنار جواد ظریف دیدند. گفته میشود همسر هومن مجد از اقوام نزدیک محمد خاتمی است. هومن مجد در دوره احمدی نژاد در کنار جواد ظریف بود. هومن مجد کسی است که سخنرانی احمدی نژاد در سازمان ملل را ترجمه کرد و همراه او وارد مجمع عمومی سازمان ملل شد.

هومن مجد در نیویورک تایمز و گاردین مقالات زیادی نوشته و در مقالاتش سعی کرده زندگی روزانه مردم ایرانی را نرمال جلوه دهد. او می گوید در ایران خانم ها آنقدر آزادی دارند که شما در خیابان ها کمتر زن ایرانی را می بینید که آرایش نکرده باشند و ناخن هایشان را لاک نزده باشند! او همه نارسایی ها و سومدیریتها و ناکارآمدی حکومت ایران را به پای تحریم های امریکا می گذارد و ریشه همه گرفتاریها را امپریالیسم امریکا می داند.

هومن مجد از مشاوران نزدیک جواد ظریف است. شاید راه اندازی تشکیلات نایاک از ایده های او بود که به ظریف منتقل کرد. هومن مجد همیشه در کنار تریتا پارسی بارها در دوره باراک حسین اوباما به کاخ سفید رفت و آمد داشت و آنها را ترغیب به مماشات و امتیازدهی به رژیم تروریستی اسلامی میکرد. هومن مجد همچنین ارتباط نزدیکی با جان کری وزیر خارجه ابله دوران اوباما داشت و بخوبی توانسته بود او را مغزشویی کند.

در خاتمه ویدئو زیر را ببینید که او چگونه در رسانه های بین المللی بر روی جنایات رژیم ماله می کشد و صدای فریاد مردم ایران را خفه می کند. او درباره شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی توسط سپاه جنایتکار می گوید: این یک حادثه معمولی بود و هیچکس از مردم ایران فکر نمی کنند که حکومت آنرا عمدا ساقط کرده باشد!

 

 

به اشتراک بگذارید: