همیاران حکومت تروریستی آخوندی در امریکا(۲)

یکی از یاری دهندگان رژیم پلید آخوندی خانم میدیا بنجامین  Medea Benjamin است. این شخص یکی از نخاله های درب و داغون است که الحق همذات آخوندهای جنایتکار است. این مزدور چپگرا موسسه ای درست کرده به نام پینک کد که بخاطر همین  اغلب لباس همرنگ پلنگ صورتی می پوشد!

این شخص آنچنان شیفته جمهوری اسلامی است که در پشتیبانی از آن رژیم مرتجع و عقب مانده مراعات هیچ چیز را نمی کند. او چند بار به ایران سفر کرده و مورد استقبال رژیم تروریستی قرار گرفته و یکبار هم توسط اف بی آی دستگیر شده بود.

وظیفه سازمانی این نخاله تهاجم علیه مخالفان رژیم در امریکاست. در چهار سال گذشته هرجا پمپئو و یا برایان هوک سخنرانی عمومی داشت حضور می یافت و با جیغ و داد سعی بر جلب توجه میکرد و جلسه را بهم میزد.

این روزها همراه عده ای نخاله تر از خودش  برای خاشوقچی و همچنین بازگشت امریکا به برجام تجمعات اعتراضی راه انداخته اند و چپ و راست جلوی وزارتخارجه جمع میشوند و از مقامات میخواهند هرچه زودتر تحریم ها را بردارد!

در امریکا افراد معمولی اگر روزی کار نکنند درآمدشان مخدوش و زندگی شان صدمه می بیند، اما مشخص نیست این جماعت از کجا پول مفت می گیرند که هر روز هر ساعت اینطور علافند و برای هر موضوع آخوند پسندی تظاهرات و تجمع اعتراض آمیز راه می اندازند.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها