همکاری پنهانی آلمان با جنایتکاران اسلامی

فرار قاضی جنایتکار غلامرضا منصوری از آلمان پدیده جدیدی نیست. شوربختانه دولت آلمان بارها به جنایتکاران و قاتلان رژیم اسلامی این لطف را کرده تا از چنگال عدالت فرار کنند.

این روزها توجه همگان به شایعه دستگیری منصوری در رومانی توسط اینترپل منحرف شده و کسی از خیانت شرم آور دولت آلمان مبنی بر فراری دادن این قاضی فاسد سخنی نمی گوید.

یادم هست علی فلاحیان در مصاحبه با حسین دهباشی با افتخار تعریف میکرد که بعد از آنکه نام او و رفسنجانی، محسن رضایی و علی اکبر ولایتی را بجرم مشارکت در بمب گذاری در آرژانتین به اینترپل داده بودند، او به آلمان مسافرت می کند و خوب مشغول چریدن میشود ناگهان دولت آلمان به او خبر می دهد که برخی از ایرانیان درصدد تنظیم لایحه حقوقی جلب فلاحیان را دارند. فلاحیان با افتخار میگفت دولت آلمان به ما کمک کردند که شبانه از مرز رد شدیم و بقیه ماجرا.

چند سال پیش نیز همین ماجرا درباره هاشمی شاهرودی اتفاق افتاد. دولت آلمان به محض اینکه شنید عده ای دنبال فعالیت حقوقی علیه شاهرودی هستند فورا او را با خبر کردند و مساعدت کردند تا از چنگال عدالت بگریزد.

باز عقب تر هم برویم به ماجرای همکاری اطلاعاتی دولت آلمان با تروریستهای وزارت اطلاعات برمی خوریم که به آنها اجازه دادند بیایند فریدون فرخزاد را در خانه اش قطعه قطعه کنند و با همکاری دولت آلمان آنجا را ترک کنند.

برای من بسیار جای شگفتی است که دولتی که در گذشته نچندان دوری طعم جنایات فاشیستها را چشیده، چگونه همکار پنهانی فاشیستهای اسلامی شده است و آنها را اینچنین رذیلانه تر و خشک می کند؟

کاش چند حقوق دان شکوائیه ای علیه دولت آلمان تنظیم کنند و آنها را مجبور به پاسخگویی نمایند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها