همه چی آرومه، ما چقدر خوشحالیم!

بیایید با هم نگاهی به تیتر روزنامه های کشور بیاندازیم. در حالیکه مردم داغدار ایران هنوز از شوک کشتار آبان ماه و ساقط شدن هواپیمای وطنی توسط مزدوران سپاه بیرون نیامده اند، خبر آمد که خامنه ای گفته است حتی اگر مخالف من هم‌هستید، در انتخابات شرکت کنید!

پس از التماس های خامنه ای برای دریوزگی رای،مردم شریف ایران هم در یک جنبش ملی و فراگیر چنان تو دهنی به خامنه ای و نظامش زدند که اینبار یک دندان هم در دهانشان نماند.

سیرک مسخره بچه پرروها با همه تقلب ها و اجبارها حتی نتوانست ۲۰ درصد رای برای خامنه ای جمع کند و این آخرین سنگر مشروعیت زای نظام هم سرانجام با خرد جمعی و همت مردم فتح شد تا سردار دزد و چوب زن اسلام ، باقر قالیباف، با رای های خریداری شده_ در بازی که اکثریت ملت در آن شرکت نداشتند_ به عنوان اولین نماینده از پیش تعیین شده به طویله شورای اسلامی راه یافت تا راه های جدیدی را برای اختلاس ها و زمین خواری ها و‌کوه خواری ها پیدا کند.

انتصابات شکست خورده خامنه ای که تمام شد، ناگهان خبر آمد ۲ نفر بر اثر کرونا در قم فوت کرده اند! این خبر آغاز سلسله خبرهایی بود که نشان میدهد ویروس کرونا در قم دارد تبدیل به اپیدمی میشود و نظام برای آنکه سیرک ۲۲ بهمن و انتخاباتش همان اندک تماشاگرانش را هم از دست ندهد، از گفتن حقیقت خودداری کرده است!

نکته جالب توجه در این ماجرا این است که در سال های اخیر هر زمان زلزله و یا سیلی نازل می شد، ملایان دزد و بی شرف آن را به گناه کردن مردمان ایران و بد حجابی ربط میدادند، حال اکنون باید از این مثلا آیات عظام پرسید این ویروس که از قم به تمام نقاط ایران سرایت کرده است هم دلیلش بی حجابی زنان گونی پوش شما بوده است!؟

بدون شک این نظام که خودش محصول یک بحران بزرگ در سال ۵۷ بوده است، از همان آغاز تا کنون در بحران نفس کشیده است. ۸ سال جنگ راه انداختند، ۲۰ سال بازی مسخره بد و بدتر و اکنون هم که۴۱ سال از عمر ننگینشان گذشته است، هیچگونه تلاشی برای عدم گسترش ویروس کرونا نکردند تا شاید اینبار هم بحران کرونا بتواند برایشان زمان بخرد.

نظام خامنه ای همچو خود خامنه ای متوهم است. نظام اینبار اما سخت در اشتباه است که فکر میکند ویروس کرونا برایش همانند جنگ ایران و عراق «نعمت» میشود.

نه کشتار آبان ماه و نه فاجعه سقوط هواپیما و نه گرانی بنزین و نه ورشکستگی کشور ، هیچکدام را مردم فراموش نکرده اند؛ به زودی این خشم انباشته شده چنان آتشی بر خرمن نظام خواهد زد که نه از ده نشان ماند و نه از کدخدای ظالم!

مردم دارند به چشم میبینند که پولشان صرف فلسطین و لبنان و‌حوثی ها و عراقی ها میشود، آنوقت در خود کشورشان ماسک گیر نمی آید. مردم میبینند ویروس کرونا دارد در قم گسترش پیدا میکند، اما نظامی که پایه های حکومتش بر جهل و بی سوادی «عوام» بنا شده است، میترسد امام غایب ( ک) و امامزاده ها ی بی خاصیتشان هم همانند خودشان بی آبرو و رسوا شوند و مردم بفهمند این ضریح های پر میکروب، حتی از زائران خویش نمیتوانند حفاظت کنند، وای به حال دیگران!

بی لیاقتی مسئولان نظام و خرافات مذهب شیعه مانع از قرنطینه وباخانه قم شده است. نظام برای آنکه آخوندهای مفت خور فرار نکنند و چهره واتیکان شیعیان در نزد افکار عمومی آسیب نبیند، از قرنطینه کردن قم اجتناب کرده است اما واقعا تکلیف ملت چیست؟

مردم ایران چرا باید برای رسوا نشدن امام زاده های یائسه و امام زمان وجود نداشته و موهوم، جان خویش را ببازند!؟

اگر این امامزاده ها قدرت دارند و این روحانیون نماینده های خدا هستند، پس چرا جلوی این ویروس را نمیتوانند بگیرند؟

کشتار مردم ایران کاملا مهندسی شده دارد اجرا میشود. در همین جو‌ملتهب نظام با خیال راحت دارد روح الله زم را مثلا محاکمه میکند، برای بازداشت شدگان آبان ماه زندان های طویل المدت میبرد و به خیال خویش دارد ماجرای کشتار آبان ماه را هم مثل دیگر جنایت هایش ماست مالی می کند، اما زهی خیال باطل؛ ملت بیدار شده است. ملت دارد میبیند که حرامیان نظام برای مردم چین با پول آنها ماسک میفرستد اما برای خودشان ماسک نایاب میشود!

نفس های نظام به شمارش افتاده است. ایران دارد به مرحله فروپاشی کامل نزدیک میشود. سیل و زلزله ها کم بودند، کرونا هم‌اضافه شده است.

۴۱ سال است به دلیل بی لیاقتی این نظام داریم قربانی میدهیم، بس است، باید ملت اینبار محکم تر از همیشه جلوی این حکومت اهریمنی قد علم کند. خوشبختانه چنان سیرک انتخابات ایشان را در هم شکستیم که اکنون دیگر نظام نمیتواند ادعا کند فلان رییس جمهور و یا فلان نماینده ۲۰ میلیون رای دارند!

تحریم سراسری انتخابات کار غارتگران اتحادیه اروپا و ماله کشان حزب اسلامگرای دموکرات در آمریکا را حسابی سخت کرده است.

اکنون وقت آن رسیده است که به جای وحشت از «کرونا» عاملان انتقال آن را به چالش بکشیم و ایران را از یوغ شیعیان عرب پرست رهایی بخشیم.

میدان براندازی، میدان نبرد است. نبردی که نرم در شبکه های اجتماعی آغاز شده است و در مراحل آخرش خیابان ها داور میان ملت و نظام خواهند بود.

اکنون زمان آن رسیده است که با اتحادی فراگیر، سیستم را دچار اختلال کنیم. هر کس به توان خود، با اندیشه خود، در حد خود، به قول خامنه ای، آتش به اختیار، به این لاشه بویناک نیمه جان لگد بزند، تا بمیرد.

یادمان باشد اجداد پارتیزانی ما راه مقابله با این حکومت فاشیستی را قرن ها پیش به ما یاد داده اند. باید با کمترین هزینه، بیشترین تلفات را بر روی دست نظام بگذاریم . راه درست همان راهی است که پهلوان نحوی پور و دلاور مرد کازرونی به ما نشان دادند!

به اشتراک بگذارید: