همه فتنه ها زیر سر خامنه ای است

سید علی خامنه ای واقعا عقلش را از دست داده و علنا رو در روی مردم قرار گرفته است.

امروز او به مجلس اسلامی پیام داده که طرح برگرداندن قیمت بنزین به ۱۰۰۰ تومان را از دستور کار خود خارج کنند!

او گفته تصمیمی که مسئولین گرفته اند باید اجرا شود و نیروهای انتظامی و سپاه هم باید به وظیفه خود عمل کنند و اعتراضات را سرکوب کنند.

واقعا این همه دیکتاتوری مابی و لجبازی و دشمنی با ملت در تاریخ ایران کمتر دیده شده. شاید نمونه هایی.در دوره اشغالگران اعراب و یا مغول ها بتوان پیدا کرد اما در قرن ۲۱ که همه کشورها بدنبال حاکمیت مردم هستند، اینگونه قلدری و وقاحت واقعا نوبر است.

در زمان ناصرالدین شاه با یک شرکت انگلیسی به نام رژی قرارداد انحصار خرید و فروش تنباکو را بسته بودند که موجب اعتراض بازرگانان ایرانی شد.

آنها شکایت شان را نزد آخوندهای حقه باز بردند. آخوندها هم که سالها بود از طریق همین بازرگانان و تجار پول خمس و سهم امام توی جیب مبارک شان میرفت مجبور شدند وارد میدان بشوند و به شاه تلگراف بزنند و اعتراض کنند.

ناصرالدین شاه تمایل داشت قرارداد را فورا فسخ کند اما جریمه بسیار سنگینی در متن قرارداد گنجانیده شده بود که باعث مقاومت شاه میشد.

بهرحال وقتی اعتراضات و اعتصابات گسترش یافت شاه دستور داد قرارداد رژی را فسخ کنند و جریمه کمر شکن اش را نیز بپردازند. اسنادی که از آن دوران در کتابهای تاریخ موجود هست گواه آن است که در این واقعه ناصرالدین شاه هرگز دستور سرکوب معترضان را نداد و تلاش کرد رو در روی مردم نایستد.

واقعیت این است که اصولا خامنه ای خودش را خادم ملت نمیداند بلکه در قامت یک حاکم زورگوی اشغالگر می بیند که میخواهد با اعمال مالیاتهای سنگین پوست این مردم را بکند و هر کس هم مخالفت کرد از نظر او دشمن است و باید کشته شود.

تاریخ باید اتفاقات این روزها را ثبت کند تا عاقبت خونین سقوط دیکتاتور وقیحی مثل خامنه ای برای آیندگان قابل فهم باشد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها