هشدار به اف بی آی: مراقب آقا زاده های مقیم امریکا باشید

جمهوری اسلامی هرگز نمی توان در منطقه به پایگاههای نظامی امریکا حمله کند زیرا از تبعات سهمگین آن بخوبی آگاه است. جمهوری اسلامی بهتر از هرکس می داند شلیک اولین موشک برابر است با نابودی همه تشکیلات رژیم. از بالا تا پایین.

بنابر این تصور اینکه جمهوری اسلامی بتواند کار مهمی در رویارویی نظامی با امریکا بکند بسیار بسیار دور از ذهن است. اما جمهوری اسلامی دارای هزاران بمب متحرک در خاک امریکاست که از سالها قبل آنها را برای چنین روزی به امریکا فرستاده است.

در زمان اوبامای احمق، جمهوری اسلامی موفق شد بسیاری از افراد مورد اعتماد خودش را تحت عنوان دانشجو، پژوهشگر، استادیار دانشگاه، نویسنده و طنز نویس، زندانی سیاسی و غیره به امریکا بفرستد. شما فقط در نظر بگیرید که دختر و پسر سردار قاسم سلیمانی هم گرین کارت امریکا دارند!

باتوجه به شناختی که ما از چنین افراد مذهبی و وابسته به رژیم داریم، هیچ بعید نیست که این نوع افراد در هفته ها و ماههای آینده یک کار تروریستی و یا انتحاری در خاک امریکا انجام ندهند. تصور کنید اینها در جلوی کاخ سفید تظاهرات مثلا ضد جنگ برگزار کنند و با بهپادهای معمولی که در خاک امریکا به وفور در دسترس همه هست به کاخ سفید حمله کنند. همچنین تصور کنید که ترامپ در ماههای آینده مجبور است در میتینگ های انتخاباتی حضور یابد. هر کدام از این وابستگان رژیم یک تروریست بالقوه هستند و می توانند مثل بمب متحرک عمل کنند.

این را می نویسم که اگر چنین اتفاقی رخ بداد بدانید که ما بیشتر از هر خارجی به ماهیت تروریستی رژیم آخوندی واقف هستیم. حضور این افراد در خاک امریکا بسیار بسیار خطرآفرین است. حال خود دانید!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها