نظر سنجی های ماله کش های رژیم از گالوپ تا ایران تور

نظرسنجی اخیر دانشگاه مریلند و ایران پل که آقای حسن داعی گزارش مبسوطی از آن را در گفتگو با علیرضا میبدی در تلویزیون پارس ارائه کرد سند دیگری از بی شرمی و سودجوئی دانشگاه مریلند در رابطه با ایران است. این دانشگاه که علاقه وافری به ایران و مردم ایران دارد چپ و راست نظرسنجی در مورد آن چاپ میکند.  در این نظرسنجی اخیر ما می آموزیم که بیش از 76% مردم ایران از مدیریت کرونا در ایران خرسند هستند و 75% هم ابراهیم رئیسی را رئس جمهور محبوب میدانند. بقیه نتایج هم به همین صورت باعث سبز شدن اسفناج روی کله خوانندگان میشود و این نظرسنجی را به نوعی کود مرغوب تبدیل مینماید.

 نظرسنجی قیلی این مرکز معتبر در اکتبر 2019 بود که در آنجا نیز می آموزیم که اکثریت مردم فکر میکنند که اقتصاد ایران دچار فساد است اما بیش از 70% از مردم از عملکرد قوه قضائیه و ابراهیم رئیسی در مبارزه با فساد بسیار خوشنود هستند. اکثریت مردم حامی سپاه هستند و 80% اقدامات آن در خاورمبانه را باعث امنیت در ایران میدانند و 60% هم از عملکرد و مدیریت سپاه در هنگام سیل ابراز رضایت کامل کردند. این نظرسنجی حاصل کار سه محقق دانشگاه مریلند، نانسی گالاگر، کلی رامزی و ابراهیم محسنی بود که عکسش را در بالا مشاهده مینمائید. عکس دو تحفه دیگر هم در پائین آمده.

نظرسنجی همبن سه نفر در جولای 2018 آشکار نمود که بیش از 66% از مردم ایران از برخورد نیروهای نظامی با معترضین آبان راضی هستند و همین تعداد هم میگویند حکومت اصلا در زندگی خصوصی شهروندان دخالت نمیکند. 75% از مردم فکر میکنند دولت باید از موازین مذهبی در ادراه امور استفاده نماید و 60% هم فکر میکنند حکومت باید قوانین اسلام را به مردم زورتپان کند.

این که با وجود 8 میلیون ایرانی خارج از کشور یک دانشگاه و چند محقق فاسد امریکائی میتوانند این چنین راجع به مردم سیه روز ایران دروغ گفته و به خورد دنیا بدهند موجب شرم و ننگ است. تنها چیزی که میتواند کمی باعث خوشنودی شود این است که مشکلات مالی باعث شده رژیم از آمارگیری های گالوپ در 2013 که نشان میداد اکثریت مردم ایران حامی پروژه هسته ای هستند برسد به نظرسنجی های ایران تور و رئبس تورنتو نشینش امیر فرمنش که عکسش این پائین آمده .

لیست نظر سنجی های دانشکاه مریلند در مورد ایران را میتوانید در لینک زیر بیابید

https://cissm.umd.edu/research-impact/projects/security-cooperation-iran-challenges-and-opportunities#iran_surveys

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
15 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها