نرجس

⁠ آیا میدانستید نرجس سلیمانی که با ۵۰ هزار رأی کمتر از آرای باطله به شورای شهر تهران راه یافته در دوران نوجوانی در یک پارتی مختلط بازداشت شده بود و به دلیل بی حجابی و مصرف مشروب از خانواده طرد و مدتی در مالزی زندگی می کرد؟

صفحه شمارش معکوس که بعضی اخبار درون حکومت و محرمانه را به صورت اختصاصی منتشر می‌کند گزارش داده:

نرجس سلیمانی، دختر بزرگ قاسم سلیمانی، در ۱۷ سالگی در یک پارتی مختلط و در حال مستی، همراه با بقیه شرکت‌کنندگان در آن پارتی بازداشت شد.

پس از انتقال نرجس سلیمانی به کلانتری ۱۲۰ سیدخندان و مشخص شدن اینکه او دختر قاسم سلیمانی است، عده‌ای از ماموران وزارت اطلاعات با حضور در کلانتری وی را تحویل گرفته و به خانه‌اش منتقل کردند.

نشریه نیویورکر که اولین مجله انگلیسی زبان بود که تحت اوامر پوششی وزارت اطلاعات، حدود ۱۰ سال پیش، یک گزارش مفصل از قاسم سلیمانی منتشر کرد، در آن گزارش به نقل از یک مقام امنیتی نظام نوشته بود که دختر بزرگ قاسم سلیمانی اعتقادات دینی درست و حسابی ندارد و به این دلیل مدام با خانواده‌اش درگیر است.

قاسم سلیمانی پس از مدتی برای اینکه آبها از آسیاب بیفتد، نرجس را به مالزی می‌فرستد و او سالها در این کشور بی‌سر و صدا زندگی می‌کرد.

همچنین، همسر فعلی نرجس سلیمانی به نام ابوذر خضرایی افضلی نیز از سال ۱۳۹۱ مدیرعامل موسسه خیریه متوسلین به امام رضا متعلق به زهراسادات مشیراستخاره (همسر محمدباقر قالیباف) است که پرونده فساد مالی و پولشویی عظیم آن مسکوت مانده است.

همسر نرجس سلیمانی همچنین از دوستان و همکاران نزدیک سردار عیسی شریفی، قائم مقام قالیباف در شهرداری تهران و از سرداران دزد سپاه است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها