ناکارآمدی سازمان ملل و سازمانهای حقوق بشری

بیش از یکسال از شلیک موشک به هواپیمای مسافربری توسط سپاه پاسداران و به فرمان علی خامنه ای می گذرد که در پی آن بیش از یکصد و هفتاد انسان بی گناه جان شان را از دست دادند. از آنجایی که خود رژیم اعتراف کرد که این سقوط بر اثر شلیک موشک بوده اما سازمان ملل تاکنون کوچکترین واکنشی به این جرم تروریستی یک حکومت نداده است. گویی اصلا اتفاقی نیفتاده.

این سکوت سازمان ملل و این بی عملی و ناکارآمدی سازمانهای عریض و طویل حقوق بشری پیامدهای بسیار بدی برای مردم بی دفاع جهان دارد زیرا وقتی حکومتهای شرور ببینند اینگونه جنایات برایشان عواقبی ندارد، مسلما آنرا تکرار خواهند کرد.

امروز دیدم خانم اگنس کلامرد، گزارشگر حقوق بشری سازمان ملل یک توئیت زده و گفته جمهوری اسلامی در رابطه با ساقط کردن هواپیمای اوکراینی مرتکب نقض حقوق بشر شده، به این شکل که به خانواده ها پاسخ روشنی نداده!!

وقتی رفتم گزارش 45 صفحه ای این گزارشگر را با دقت خواندم دیدم همه حقایق با کمال بیطرفی منعکس شده اما چرا اینگونه نتیجه گیری کرده اند؟ چرا جرم و جنایت را اینقدر عادی سازی می کنند؟

لینک گزارش به زبان فارسی

لینک اصل گزارش به زبان انگلیسی

اگر شما در تحقیقات تان به این نقطه رسیده اید که عمدا 176 نفر را بیخود و بی جهت به قتل رسانده اند چرا اینقدر با مجرم و جنایتکار نرم برخورد می کنید؟

حقیقت این است که این سازمان های عریض و طویل حقوق بشری در خدمت گلوبالیستها و گروههای چپگرا در جهان است. این سازمان ها تبدیل به دکان و محل کاسبی یک عده مفت خور شده است. اینها برای حقوق بشر اصلا ارزشی قائل نیستند. یک مشت پدرسوخته دروغگو و حقه بازند که همیشه به طرف حکومتهای فاسد غش می کنند.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها