نامه مموتی به اسلیپی

خدمت پرزیدنت محبوب جناب اسلیپی جو

اللهم عجل لولیک الحجه و تنک یو وری ماچ آی ام بلک بورد

خیلی خوشحالم که رژیم طاغوتی امریکا سقوط کرد و ترامپ فراری شد و انقلاب جان سیاهان مهم است به رهبری شما به پیروزی رسید. اینجانب از طرف دولت و ملت ایران آمادگی خود را برای کمک و مساعدت به شما اعلام می نمایم و حاضرم تجربیات خود در مدیریت جهانی را بدون هیچ چشمداشتی و تا آخرین قطه خون در اختیار شما قرار دهم. بالاخره هرچه باشد من و تو مثل هم هستیم و با تقلب روی کار آمدیم. البته مقام رهبری این حرف را قبول ندارند و همواره به من می گفتند حرف سران فتنه را باور نکن.

جناب اسلیپی!

نکته اولی که باید در مدیریت در نظر داشته باشی این است که همان روز اول تعداد و موقعیت همه تپه های کشورتان را پیدا کنید تا خدای ناکرده هیچ تپه ای در پایان دوره شما بلااستفاده باقی نماند.

نکته دوم در موفقیت، نداشتن برنامه است. باور کنید این سازمان های عریض و طویل برنامه ریزی را تعطیل کنید و همینطوری الله بختکی تصمیم بگیرید. من خودم درب سازمان برنامه و بودجه را گل گرفتم و کارمندهایش را هم فرستادم ناصر خسرو توی کار فروش دلار و سکه و اینجور چیزا.

نکته سوم در انتخاب مدیران باید خیلی دقت کنی. مدیران باید از میان آدمهای شلخته و بدقیافه و ژولیده پولیده و قناس باشد تا مردم خیال کنند از خودشان هستید. من قیافه اعضای کابینه شما را که می بینم یاد کابینه خودم می افتم. کلکسیونی است از همه طبقات و جانداران روی زمین. دقیقا مثل حضرت نوح.

نکته چهارم این که تحریم ها را برندار. گوش به این جواد ظریف موذی بیشعور نده. اینقدر تحریم ها را برندار تا تحریم دان آنها پاره بشود.

در پایان درخواست کوچکی از حضرتعالی دارم و آن این است که به مقامات جمهوری اسلامی بگویید شرط مذاکره درباره برداشتن تحریم ها این است که دکتر را بیاورید. من با هیچکدام از شما حرف نمی زنم جز دکتر. آنها خودشان می فهمند منظور از دکتر چه کسی است.

ضمنا یک نسخه از کتاب خودآموز انگلیسی از امریکا برای من بفرست میخواهم لهجه امریکایی را تمرین کنم تا وقتی به واشنگتن دبلیو سی دی آمدم با هم خارجی حرف بزنیم.

نصر من الله و فتح قریب

مرگ بر امریکا- مرگ بر شوروی- مرگ بر اسرائیل

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها