نامه ای به دوستان؛ امیدوارم سال ۲۰۲۰ میلادی سال رهایی ایران و ایرانی باشد!

چند ماهی است که در سایت مشروطه در کنار تنی چند از بهترین فرزندان این آب و خاک مشغول فعالیت بر علیه نظام و مذهب اسلام هستم. کسانی که از وقت و سرمایه خود گذشته اند تا صدایی باشند در این آشفته بازار پر غوغای قلم فروشان و وطن فروشان.

کاربرانی که هرکدام در زندگی شخصیشان صدها مشکل دارند اما به عشق ملت ایران و وطنشان چه شب ها که تا صبح نخوابیده اند و چه سختی هایی که تحمل نکرده اند.

ما در سایت مشروطه مینویسیم بی آنکه کسی ما را «صله ای» دهد. ما تنها برای دل خودمان و راهی را که فکر میکنیم درست است، قلم میزنیم و خرسندیم که نان سفره خویش را( اگر نانی در سفره مانده باشد) آلوده به ننگ و نام قدرت نکرده ایم و نوشتن وسیله امرار معاش ما نیست.

همه ما سردبیر خودمان هستیم، هیچ خط و مرزی را برای نوشتن تعیین نکرده ایم، و همین سیاست باعث شده است این سایت روز به روز پویاتر و بهتر شود. اینجا هیچکس از تیغ نقد در امان نیست، نه اینجا پادشاه را لشگری است و نه الله اینجا توان سرکوب و شکستن قلم ها را دارد. اینجا خانه ای است برای همه، برای همه کسانی که اسلام را دشمن اصلی ایران میپندارند و جمهوری اسلامی را یکی از غده های سرطانی اسلام میدانند.

سال ۲۰۲۰ سال سختی برای حکومت و سالی مهم برای مردم ایران خواهد بود. امید دارم در این سال نو روزگار ملت ایران هم نو شود و زمانی برسد که همه ملت ایران_ فارغ از هر رنگ و نژاد و عقیده_ برای آزاد سازی ایران از یوغ اسلام و جمهوری تبهکارش تلاش کنند تا شاید با ساقط کردن این رژیم اهریمنی، ایران و ایرانی هم بتواند همانند دیگر مردمان جهان شادی کند و بخندد.

چهل سال است که کابوس و بختک خمینی گجسته ما را رها نمیکند، به امید پیروزی نور بر تاریکی، درود بر فرزندان مشروطه و سرباز همیشه سرباز ایران، رضا شاه بزرگ…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها