مناظره مهدی یحیی نژاد و پوریا آسترکی درباره بستن دامین فارس نیوز توسط آمریکا (ویدئو)

30:36

حقیقتش بعد از دیدن مناظره با یحیی نژاد یک سرچی تو اینترنت کردم تا ببینم این آقای استرکی که مدام تو این ویدئو ادعا میکنه در مخالفت با مسدود کردن اینترنت در ایران مقاله نوشته و مناظره کرده چه تاجی به سر فرهنگ و اطلاع رسانی داخل کشور زده که به جای مطالب “اونجوری” مطالب “اینجوری” ایشون در باب سیاست منطقه ای جمهوری اسلامی و شهید حججی و…. رو دیدم:

در این کلیپ کوتاه پوریا آسترکی از نقش ثبات زای ایران و تنش زا و تروریست پرور عربستان در منطقه می گوید (توضیحا: عنوان اصلی این کلیپ ناشی از مستی با ساندیسه):

https://youtu.be/V0R43Ctcea0

نظر پوریا استرکی در مورد حضور ایران در سوریه:

اینهم ماله کشی پوریا جان “منتقد سانسور اینترنت” در مورد سیل ۹۸ (آدم وقتی درجه بلاهت این “کارشناس” های رژیم رو میبینه تعجب میکنه این رژیم چه جوری سر پا مونده):

پوریا جان در حال ماله کشی حمله به تاسیسات آرامکو (حقشو خوردن معاون ظریف نشده):

پوریا جان به توئیتر شاخ میزند:

2:08

اگه دوستان مقاله ای, مناظره ای, کلیپی از ایشون در اعتراض به محدودیت اینترنت در ایران دیدند لطفا همین زیر لینک کنند, منکه پیدا نکردم.

اینهم جالبه که تمام مصاحبه های پوریا جان با BBC فارسیه. صد البته واضح و مبرهنه که این کاملا اتفاقی یه. درصد وقوع چنین اتفاقی در دنیای واقعی هم مثل همونه که شما تو قطار باشی و از اون بالا پرت بشی روی عمه ات که طبقه زیر خوابیده و ماجرای حلال/حروم و…

موسیقی مورد علاقه پوریا جان از کانال یو تیوب ایشون (اینها با اینهمه تناقض چه میکنند؟؟):

https://youtu.be/lAhHNCfA7NI?list=PLWeFR_wPm_gP4AaFRot6wBTsM4py3kNIG

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها