منابع خبری در تهران: «به صدا درآمدن ناگهانی آژیر نتیجه رخنه یابی هکری اسرائیل»

منابع خبری در تهران: «ممکن است به صدا درآمدن ناگهانی آژیر نتیجه رخنه یابی هکری اسرائیل بوده است»


رادیو پیام اسرائیل– سپاه پاسداران و نهادهای امنیتی رژیم، در همان حال که از انتشار هرگونه خبر موثقی درباره علت به صدا درآمدن آژیر خطر در نزدیکی یک سایت امور موشکی در حومه غربی تهران خودداری می ورزند، این احتمال را که جنگنده های اسرائیلی به ایران حمله کرده بودند، نادرست خواندند و همزمان با آن، پرواز بمب افکن های سنگین بی – ۵۲ آمریکایی در حریم هوایی ایران را نادرست دانستند.

رژیم ایران به رسانه های همگانی داخل کشور دستور داده که حق ندارند به تحقیق و بررسی علل به صدا درآمدن آژیر بپردازند. ولی منابع خبری رادیو اسرائیل در تهران این احتمال را بعید ندانسته اند که به کار افتادن آژیر، یک اقدام هکری از جانب اسرائیل و یا هر کشور دیگری بوده است.

آژیر خطر کمتر از یک روز پس از تعرض خرابکارانه ناشیانه به سفارت اسرائیل در دهلی نو رخ داد و منابع خبری می گویند که ممکن است این نوعی هشدار از جانب اسرائیل برای منصرف ساختن رژیم ایران از انتقام گیری بیشتر در رابطه با هلاکت محسن فخری زاده باشد.

همین منابع می گویند: این واقعیت که در کنار سایت موشکی رژیم ایران آژیر قدرتمند قرار داده شده بود، نشان از حساسیت و اهمیت آن مکان دارد. به ویژه آن که حکومت هیچگونه اطلاعاتی درباره ماهیت محل استقرار آژیر منتشر نساخته است.

به اشتراک بگذارید: