ملاها از هرچیزی پول در می آورند، حتی کشتن مرغ ها

اگر فیش حقوقی کارمندان و کارگران نگون بخت را مشاهده کنید، با آیتم هایی مواجه می شوید مثل حق مسکن و حق عیال و اولاد، ایاب ذهاب و… و بعد مقابل این آیتم ها نوشته شده دویست هزارتومان، سیصد هزار تومان و ….‌ در عوض مقابل آیتم مالیات درج شده: یک میلیون، دو میلیون ، سه میلیون و….

بگذریم حالا به این خبر خبرگزاری فارس توجه کنید:

حقوق و مزایای ناظران شرعی واردات مرغ از ترکیه ابلاغ شد .

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، پیمان فلسفی مدیرعامل مرکز حلال جهانی نامه ای را با موضوع « تعهدات مالی و خدماتی مربوط به خدمات مرکز حلال جهانی» به مدیران شرکت های وارد کننده مرغ از ترکیه اعلام کرد.
در این نامه  حقوق ناظران شرعی 2500 یورو در هر ماه تعیین شده علاوه بر آن پذیرایی و تغذیه، اسکان ناظران و پشتیبانی و حمل و نقل ناظران شرعی نیز بر اساس آیین نامه دولت منظور می شود
.

واقعا درد نیست یک روضه خوان که قبل انقلاب دو تومن کف دستش می گذاشتند و با دوچرخه و موتور گازی اینور و اونور می رفت تا روضه حضرت عباس و علی اصغر بخونه و سر ملت را گرم کنه الان واسه نظارت بر ذبح شرعی مرغ در ترکیه ماهی ۲۵۰۰ یورو برابر ماهی ۷۵ میلیون تومان بگیره؟

جالب اینجاست همین حضرات به اسم حقوق های نجومی حقوق و مزایای بسیاری از متخصصین در شرکت نفت، وزارتخانه ها و سیستم بانکی را به اسم حقوق نجومی فریز کرده و امسال نیز برای حقوق های بالای ده میلیون تومان تنها دو میلیون و پانصدهزارتومان افزایش را تصویب کردند.

این دقیقا همون حکایت همان سارقی است که همراه مردم که به دنبال دزد بودند می دوید و فریاد می زد: آی دزد و آی دزد !

بگذریم اما خدمتتون عرض کنم این حق شرعی ذبح مطمینا برای آخوندهای سطح سه و چهار می باشد. مطمئن باشید این امتیاز نه چندان ویژه مربوط به ملاهای مممتاز درجه یک و دو نیست. ببینید سفره انقلاب چقدر رزق و روزی داره! دیگه کم کم باید عادت کنیم به این موارد : حق استهلال، حق ذبح شرعی، حق نماز جماعت، حق الجلسه کذایی، حق کلاه شرعی و….

یاد زنده یاد احمد کسروی گرامی که می گفت:

آنان( ملاها) دسته ای هستند که در این کشور مفت میخورند و تنها کاری که از دستشان برمی آید ایستادگی در برابر پیشرفت مردم است. هرگامی که مردم برای زندگی بهتری بردارند اینان با آن دشمنند که تا توانند ایستادگی خواهند کرد و سپس رها کرده فراموش خواهند گردانید.

به اشتراک بگذارید: