چهره واقعی مسعود بهنود، نمایان شد

در برنامه شصت دقیقه امشب چهارم خرداد بی بی سی فارسی، رعنا رحیم پور میزبان مرتضی اسماعیلی پور، مسعود بهنود و عبدالرضا داوری در مورد اقدام شورای نگهبان در رد صلاحیت برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود.

البته من صرفا بخش پایانی برنامه را دیدم. در آنجا که بحث رد صلاحیت ها و پرسش در مورد جمهوریت نظام نکبت جمهوری اسلامی از سوی رعنا رحیم پور مجری بی بی سی مورد سوال واقع شد.

مسعود بهنود هم در کمال تعجب پاسخ داد:

دیگه مقدار کمی از جمهوریت نظام باقی مانده!!!

در نقد صحبت های او مرتضی اسماعیلی پور، بطور ضمنی گفت:

ما اصلا جمهوریتی نداشته ایم که مقدار کمی از آن باقی مانده باشد.

در بخشی دیگر به نقد دو قطبی کردن انتخابات در ادوار قبل از سوی بهنود اشاره کرد و…..

به یک باره مرد فرهنگ و ادب و قلم جناب بهنود پابرهنه به میان صحبت های وی آمد و ضمن قطع کردن کلام او با الفاظ بسیار زننده ای به اسماعیل پور گفت:

تو کوچکتر از آنی که بخواهی در مورد من صحبت کنی . دیگه دوره این کاره که بخواهی یکی رو بزنید و معروف شوید گذشته. حد خودت را بدان ...

البته فیلم کامل آن را می توانید متعاقبا از تلوزیون بی بی سی ببینید و قرار است از ساعت ۲۴ امشب در کلاب هاوس دوباره آن ها در اتاقی که بی بی سی ترتیب می دهد مشارکت کنند. ولی آنچه که مرا به بهت و حیرت فرو برد چهره بسیار آرام و با ادب وی در برنامه های تلوزیونی اش بود و با این لحن هم تا حدی سعی می کرد مردم را خام کرده و زیر پوستی آرمان های نظام اسلامی حاکم را تبلیغ کند. همیشه در بزنگاه ها مشوق استوار انتخابات جمهوری اسلامی بوده و مردم بیچاره را تشویق به شرکت در انتخابات فرمایشی نطام نکبت نماید. و در واقع امشب خود واقعی بهنود با یک نقد ساده از زیر آن چهره با ادب و آرام بیرون آمد.

پ.ن: مسعودخان کارنامه شما چه زندان رفته باشی و چه نرفته باشی سیاه تر از آن است که بخواهی آن را حتی با آب کر پاک کنی. و طرفه آن که در ختم کلام هم افتضاح دیگری رقم زدی و با مقایسه فردوست خائن و روحانی در خصوص کنار مردم ایستادن توسط ارتش در مقابله با حکومت و وجه اشتراک آنها! باز هم مهملات دیگری بافتی. چهره عصبی و بی قرارت موید عدم توازن اعصاب و روانت در خصوص پاسخ به یک نقد ساده توسط میهمان برنامه بود. وقتش رسیده اعلام بازنشستگی کنی.

دقیقه ۴۴ را ببینید
به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها